Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Ocean’s Eight – film z obsadą marzeń! Od Sandry Bullock po Kim Kardashian

Ocean’s Eight – film z obsadą marzeń! Od Sandry Bullock po Kim Kardashian

Wyobrażałaś sobie kiedyś film z obsadą idealną? Ten obraz prawdopodobnie zwizualizuje Twoje marzenia! Ocean’s Eight to produkcja, w której rządzą same silne kobiety, z niewiarygodnie znanymi nazwiskami! Poznaj tytułową ósemkę głównych bohaterek filmu oraz plejadę gwiazd w rolach drugoplanowych!

Ocean’s Eight = Girl power!

Na pewno kojarzysz wielki kinowy przebój z udziałem George’a Clooneya, Brada Pitta, Casey’a Afflecka i Matta Damona – Ocean’s Eleven. Najnowsza produkcja Warner Bros jest damską odpowiedzią na ten filmowy hit. Ocean’s Eight opowiada o współczesnych złodziejkach, w które wcieliły się największe gwiazdy Hollywood! Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling i Awkwafina… WOW! Prawda, że twórcy się postarali?

Gwiazdy w rolach drugoplanowych

Akcja filmu rozgrywa się wokół skrupulatnie opracowanego napadu, który ma odbyć się podczas Gali MET, skupiającej największe gwiazdy. Złodziejki będą chciały zapolować na drogocenny naszyjnik należący do… tego dowiemy się dopiero 8 czerwca 2018 roku. Wśród gwiazd, które zagrały epizody gości przybyłych na galę będziemy mogli zobaczyć m.in Kim Kardashian, Kendall i Kylie Jenner oraz Katie Holmes. Na backstagowych zdjęciach, udostępnionych w mediach społecznościowych, można również dostrzec redaktorkę Vogue, Annę Wintour oraz projektanta Alexandra Wanga, którzy wcielą się oczywiście w samych siebie.

Mimo że do premiery filmu jeszcze ponad rok, to już producenci podsycają atmosferę, publikując kadry wprost z produkcji filmowej. Fani już odliczają dni do premiery, a my z niecierpliwością śledzimy informacje odnośnie kolejnych wielkich nazwisk, które pojawią się w obsadzie. Wierzymy, że Ocean’s Eight jeszcze nas zaskoczy!

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.