Kategorie

  • Allani
  • /
  • Męski styl
  • /
  • Od rapera po gwiazdę „Tańca z gwiazdami” – zobacz przemianę Popka Monstera
popek

Od rapera po gwiazdę „Tańca z gwiazdami” – zobacz przemianę Popka Monstera

Skaryfikacja, wytatuowane gałki oczne, złote zęby, niewyrafinowane zachowanie i język typowy dla intelektualnych nizin – to właśnie z tym kojarzymy Pawła Mikołajuwa, szerzej znanego jako Popek Monster. Jednak polski raper postanowił ponownie zaszokować i tym razem ocieplić swój kontrowersyjny wizerunek udziałem w znanych produkcjach telewizyjnych. Lepiej sprawdź jakich, ponieważ niedługo jego twarz pojawi się na ekranie Twojego TV.

Popuś, czy to Ty?

Jak widać, Popek szuka swojego miejsca w show-biznesie. Nie jest on medialnym nowicjuszem, ponieważ swoją popularność zdobywa od 2001 roku. Początki jego kariery związane są z polskim składem hip-hopowym Firma, z którym koncertował przez 10 lat, następnie po krótkim solowym epizodzie muzycznym wszedł we współpracę z Robertem M oraz raperem Borixonem, tworząc grupę Gang Albanii, która niespodziewanie odniosła komercyjny sukces. Ich płyty kilkakrotnie pokryły się platyną, a ich kawałki o „mało edukacyjnej treści” rozbrzmiewały nawet w rozgłośniach radiowych. Wszyscy jednak mają świadomość, że na sukces Popka nie miał wpływu jego muzyczny talent, ale cały zbudowany wokół rapera kontrowersyjny wizerunek.

Koszulki idealne dla Twojego mężczyzny:

Popek wykreował przerażający, jednak bez wątpienia zapamiętywalny imagePaweł Mikołajuw posunął się do radykalnych i nieodwracalnych deformacji swojego ciała, które dalekie są od normy zachowania. Raper m.in. świadomie poddał się skaryfikacji, czyli nacinaniu skóry na twarzy, wytatuował sobie na czarno gałki oczne, licząc się z możliwością zdrowotnych powikłań oraz zafundował sobie złote zęby. Dodatkowo jego ciało pokrywa niezliczona liczba tatuaży. Podsumowując – Popek chciał przerażać. Sam wizerunek był również uzupełnieniem jego typowo „ulicznej mitologii”. Brak edukacji, nastoletnie bunty, 7 lat w więzieniu i zakaz wjazdu na teren ojczyzny – tak w skrócie wyglądała biografia kontrowersyjnego, samozwańczego „Króla Albanii”. Jego wizerunek tak mocno zakorzenił się już w świadomości Polaków, że mało kto pamięta, jak wyglądał przed ingerencjami w swój wygląd. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zdjęć z tego okresu.

Dresy w obniżonych cenach: 

Z klatki MMA na parkiet Tańca z Gwiazdami

W czym tkwi fenomen Popka? Trzeba przyznać, że jego ekstremalne, ale wciąż świadome zabiegi sprawiły, że powstał w koło niego niezrozumiały, wciąż nakręcany hype. Ludzie uwielbiają „odmieńców”, którzy wychodzą poza pewne schematy. Dlatego jego działalność i twórczość była rozpowszechniania oraz udostępniania, co skutkowało ogromnymi zasięgami medialnymi. Wiadomo jednak, że każda kontrowersja w końcu traci element zaskoczenia, a ludzie oczekują jakiś nowości. Dlatego właśnie Popek postanowił zmienić tor swojej kariery i teraz oddaje się… tańcu.

Brzmi jak coś niemożliwego? A jednak. Popek wystąpi w zbliżającej się edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką będzie doświadczona Agnieszka Kaczorowska, która poprowadzi go w rytm tanga i rumby. Czy widzicie Popka Monstera w takiej roli? To jednak nie koniec rewelacji. Raper postanowił również rozwinąć swoją pasję aktorską. Jego „talent” przyjdzie nam podziwiać w hicie jesiennej ramówki Polsatu, czyli W rytmie serca. Krążą spekulacje, że celebryta zostanie wrzucony od razu na głęboką wodę i odegra kluczową dla bohaterów serialu postać. Co myślicie o tym pomyśle? Czy według Was ciągłe promowanie kontrowersyjnego Popka służy społeczeństwu?

Koszule i marynarki na eleganckie wyjścia: 

Fot.: Instagram, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.