Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Oglądałeś „Jezioro marzeń”? Zobacz, jak zmienili się jego bohaterowie!

Oglądałeś „Jezioro marzeń”? Zobacz, jak zmienili się jego bohaterowie!

Osiemnaście lat minęło od emisji kultowego serialu „Jezioro marzeń”, który gościł na ekranach telewizorów milionów nastolatków na całym świecie! Pierwsze pocałunki, rozterki miłosne, porażki, młodzieńcze marzenia i smutki – ten serial dostarczał emocji, z którymi mógł utożsamić się niejeden nastolatek. Jesteś ciekawy, jak teraz wyglądają bohaterowie tego kultowego serialu? Oj… sporo się zmienili!

James Van Der Beek

Rola Dawsona uczyniła go w zawrotnym tempie bożyszczem nastolatek! Miliony wzdychały do niego przez ekran swoich telewizorów, kibicując w miłosnych rozterkach. Wydawać by się mogło, że rola w serialu „Jezioro marzeń” przyniesie mu światową karierę… niestety, okazało się, że sukces aktorski nie jest mu pisany. Po emisji serialu mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach jak m.in „Straszny film”, „Żyć długo, umierać młodo” lub serialu CSI.

Katie Holmes

Początkowo występ Katie Holmes w „Jeziorze marzeń” stał pod znakiem zapytania, ponieważ nie wpisywała się ona w wizję reżysera Kevina Williamsona. Zmieniło się to jednak gdy Katie przesłała mu swoje demo, nagrane wraz z jej matką w garderobie, które okazało się kluczem do jej przyszłego sukcesu. Katie Holmes do tej pory zachwyca swoim niesamowitym urokiem i mimo chwilowej przerwy, związanej ze związkiem z Tomem Cruisem, już wnet będziemy mogli ją zobaczyć na dużym ekranie, m.in w filmie „Responsible adults”.

Joshua Jackson

Po tym, jak wcielił się w rolę Paceya, dostał angaż w wielu popularnych filmach, m.in „Szkoła uwodzenia”, „Sekta”, czy „Shutter – Widmo”. Jednak trzeba przyznać, że to „Jezioro marzeń” zagwarantowało mu rozpoznawalność. Jego urok osobisty i zalotne spojrzenie sprawiało, że miliony nastolatek wieszało sobie plakaty aktora w pokojach. Jednak oprócz wiernych fanek rozkochał on w sobie również Katie Holmes, z którą spotykał się podczas kręcenia serialu, oraz modelkę i aktorkę Diane Kruger – z którą w tym roku zakończył dziesięcioletni związek.

Michelle Williams

Rola uroczej blondynki Jen nie przyniosła Michelle zbyt dużego rozgłosu. Jej kariera zaczęła się jednak rozwijać po kontrowersyjnym filmie „Tajemnica Brokeback Mountain”, który zapewnił jej nominację do Oskara. Po tej produkcji wspaniałe role posypały się lawinowo! Jedna, która wyjątkowo wpisuje się w pamięć, to rola Marilyn Monroe, za którą Michelle została nagrodzona Złotym Globem.

Kerr Smith

Można powiedzieć, że rola tego aktora była przełomowa, nie tylko dla niego, ale dla ogółu amerykańskich produkcji. Dlaczego? To właśnie w serialu „Jezioro marzeń” został jako pierwszy pokazany na małym ekranie homoseksualny pocałunek, w wykonaniu bohatera grającego właśnie przez Kerra Smitha. Ciekawostką jest, że aktor wcielił się w tym serialu w 16-sto latka, mając … 26 lat! Gdzie obecnie możemy go zobaczyć? W serialu The Fosters, który również porusza temat związków homoseksualnych.

Zobacz styl gwiazd ekranu  TUTAJ >>>

Fot.: EastNews, GettyImages

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.