Kategorie

olga bołądź i jej styl

Nieprzewidywalny styl Olgi Bołądź

Intensywnie gra w filmach i serialach, pojawia się na ściankach i ma za sobą burzliwe związki. Olga Bołądź potrafi wzbudzić kontrowersje! A co powiecie o jej stylu? Czy modowe wybory aktorki przypadły Wam do gustu?

O aktorce ostatnio jest głośno z powodu jej nowych związków: najpierw z Mikołajem Roznerskim, a obecnie z gwiazdą „Pitbulla”, Sebastianem Fabijańskim. Tymczasem 33-letnia Olga Bołądź ma za sobą bogaty dorobek filmowy. Chętnie też pojawia się na ściankach, gości na premierach, pokazach i bierze udział w różnych projektach, na których prezentuje się w naprawdę różnorodnych i stylizacjach. Raz pokazuje nam swoją kobiecą stronę w dopasowanej koronkowej sukience, innym razem pojawia się w studiu telewizyjnym w dresie. Czy łączenie cekinów, sportowych butów i jeansowej kurtki ma sens? Aktorka udowadnia, że tak!

Dramatyczne przemiany Olgi Bołądź

Światowe gwiazdy pokroju Kristen Stewart czy Katy Perry prześcigają się w ścinaniu swoich włosów na krótko, tymczasem Olga Bołądź kilka lat temu wpisała się w ten trend. W 2014 r. aktorka pozbyła się długich włosów i przez jakiś czas pokazywała się w fryzurze na chłopczycę. Krótkie cięcie nie było jednak związane z modą, lecz filmem Patryka Vegi, w którym Polka wcielała się w silną podporucznik. Podziwiamy Olgę za jej zaangażowanie, choć jednocześnie cieszymy się, że wkrótce później powróciła do dłuższych włósów. Pixie cut nie było zbyt twarzowe.

Ulubiona faktura – połysk

W stylizacjach aktorki można zauważyć charakterystyczną rzecz – połysk. Olga Bołądź lubi metaliczne i cekinowe struktury, które w połączeniu z różem nabierają kobiecego charakteru. Aby uniknąć przesadnego look’u, aktorka zestawia takie ubrania z casualowymi elementami, np. jeansową kataną. Tak wystylizowana pojawiła się ostatnio na imieninach Jana Kochanowskiego, na które oprócz jeansowej kurtki wybrała ołówkową metaliczną spódnicę, prosty T-shirt i minimalistyczne klapki. Z kolei na jednym z kwietniowych wernisaży aktorka do tej samej kurtki dopasowała cekinową sukienkę, czerwoną torebkę i białe sneakersy.

Artystyczny nieład

Niektóre modowe wybory mogą szokować! Olga Bołądź ma słabość do artystycznych projektów, które łączy w skomplikowanych, wielowarstwowych stylizacjach o niebanalnym kroju. Koszulki, gorsety czy sukienki z nadrukowanymi reprodukcjami dzieł sztuki czasem wzbudzają uznanie, a czasem szyderczy śmiech. Futurystyczna sukienka, w której aktorka pojawiła się na premierze filmu Juliusza Machulskiego „Volta”, dziwny komplet z premiery „Zaćmy” czy bluzka z motywem Boticellego z pokazu filmu „Kochaj” były szeroko komentowane w plotkarskich mediach i zyskały spore grono fanów, jak i przeciwników.

Zamiłowanie do niebanalnych dodatków

Artystyczny gust Olgi przejawia się nie tylko w ubraniach, ale również w akcesoriach. Aktorka lubi markowe dodatki, których z pewnością nie można zaliczyć do nudnych. Spójrzcie tylko na jej sandałki z motywem złotych piór, torebkę-karton mleka od Moschino i zabawną torebkę przypominającą ramoneskę. Widać, że Olga Bołądź ma dystans do tego, co nosi i uwielbia bawić się modą!

Fot.: Eastnews

 

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.