Kategorie

Olga Kalicka

Olga Kalicka nie przypomina w tym stroju grzecznej Magdy z Rodzinki.pl

Olga Kalicka to jedna z piękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która znana jest przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl. Na małym ekranie Olga raczej nie zaskakuje stylizacjami, są przewidywalne i zachowawcze, dlatego nie dziwimy się, że podczas „większych wyjść” aktorka kusi się na modowe szaleństwa.

Wyzywające koronki i brak bielizny

Uf, trzeba przyznać, że podczas uroczystych gali Olga całkowicie zrywa z grzecznym wizerunkiem serialowej Magdy i przybiera kreacje, których nie powstydziłyby się hollywoodzkie gwiazdy na czerwonym dywanie. Swoją perfekcyjną figurę przystroiła wyzywającą, ale wciąż utrzymana w dobrym tonie sukienką. Jednak przyznajcie, nikt nie podejrzewał, że młoda aktorka chowa w sobie takiego kobiecego wampa!

Bez wątpienia aktorka wybrała kreację balansującą na granicy kiczu. Na pierwszy rzut oka niebywale dużo się tutaj dzieje – transparentne koronki, wyzywający dekolt, prześwitujący dół przyozdobiony białymi „jaskółkami” i brak bielizny. Jak na jedną kreację jest tu wiele ryzykownych elementów. Mimo to, aktorka prezentuje się naprawdę dobrze! Pewna siebie pozowała przybyłym papprazzi, prezentując wszystkie swoje walory. Sukienka została tak zaprojektowana, żeby podsycać wyobraźnię. Oczywiście największą uwagę przykuwa góra sukienki, której konstrukcja wymogła na aktorce brak bielizny. Nie można również zapomnieć o imponującym rozcięciu a’la Angelina Jolie, które ukazało zgrabną nogę 24-letniej celebrytki. Trzeba przyznać, że jest to kreacja dla odważnych kobiet, kochających swoje ciało, a wszystko wskazuje na to, że Olga Kalicka właśnie do takich należy!

Odtwórz stylizację Olgi Kalickiej:

Burza loków jak u Olgi Kalickiej?

Tę spektakularną kreację podkręcił również pięknie dobrany makijaż oczu oraz naturalnie wyglądająca fryzura. Olga Kalicka jest szczęśliwą posiadaczką bujnych fal, których stylizacja nie wymaga skomplikowanych zabiegów. Jednak co w przypadku, gdy Twoje włosy są oklapnięte i proste, a Ty oczyma wyobraźni widzisz się z hollywoodzkimi falami na głowie? Nie przejmuj się, obecnie jest kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Najbardziej popularne jest wykorzystanie lokówki lub prostownicy, by w szybki sposób uzyskać na głowie romantyczne fale. Niestety ta metoda przy dłuższym stosowaniu niszczy nasze włosy, szczególnie jeśli nie zastosujemy preparatów termoochronnych. Natomiast jeśli Twoim marzeniem jest uzyskanie jedynie delikatnego, hollywoodzkiego skrętu, to proponujemy wykorzystać termoloki – to prosta, ale efektowna metoda.


Ubrania w stylu aktorki Olgi Kalickiej:

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.