Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ona brała udział w skandalicznej sesji w „Vogue”. Poznajecie?
sesja w vogue thylane

Ona brała udział w skandalicznej sesji w „Vogue”. Poznajecie?

Ta dziewczyna w 2010 roku była na językach wszystkich, a sesja z jej udziałem wywołała lawinę negatywnych komentarzy. Po latach przerwy powróciła i zaskakuje kolejną sesją. Bardzo się zmieniła?

Thylane Blondeau swoją karierę w modelingu zaczęła jako dziecko i już wtedy wzbudziła ogromne kontrowersje. Skandal wybuchł po tym jako ukazała się sesja z jej udziałem dla paryskiego wydania „Vogue”. Thylane jako mała dziewczynka, pozowała w pełnym makijażu, butach na obcasie i ubraniach dorosłej kobiety. Sesja jak zapewne pamiętacie, wzbudziła ogromną krytykę mediów oraz przedstawicieli świata mody, którzy uznali, że dziewczynka została w niej przedstawiona w zbyt seksualny sposób. Ówczesna redaktor naczelna najbardziej prestiżowego magazynu o modzie Carine Roitfeld zrezygnowała ze stanowiska naczelnej, a projektant Tom Ford, który gościnnie redagował numer, wycofał się z życia publicznego.

sesja dla vogue

15-letnia Thylane dla magazynu „Flaunt”

Co prawda świat jeszcze nie zapomniał o prowokacyjnej sesji sprzed lat, jednak możemy ją już zaliczyć do przeszłości. Gwiazda skandalu powróciła do świata mody jako 15- latka i tym razem świadomie wybiera sesje ze swoim udziałem. Współpracuje z Lacoste oraz Ralphem Laurenem. Blondeau pozuje do najbardziej prestiżowych edytoriali, a jej kariera znów zaczyna nabierać tempa! Za sprawą sesji dla popularnego za Oceanem magazynu „Flaunt” znowu przypomniała o sobie światu.

Thylane Blondeau w sesji dla „Flaunt”

Sesja z udziałem francuskiej modelki jest bardzo grungowa. Nastolatka pozuje w jeansowej kurtce, koszuli w kratę, podartych jeansach i niedbałych, luźno nałożonych ubraniach. Warstwowe, typowo jesienne elementy garderoby są głównym elementem jej stylizacji, a czarno białe portrety są niezwykle nastrojowe. Czy Thylane ma znów szanse zostać topmodelką? Czas pokaże, choć z całą pewnością ma ku temu warunki charakterystyczną urodę, wydęte usta i piękne oczy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Z KATEGORII: NEWS

Fot.:Eastnews, Instagram

 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.