Kategorie

gwiazdy mają blond włosy

One farbują włosy na blond! A Ty?

Gwiazdy masowo porzucają ciemny kolor swoich włosów i farbują się na… blond! Czy to nowy trend? Zobaczcie, jakie polskie i zagraniczne celebrytki zdecydowały się na tak drastyczną zmianę. Będziecie zaskoczeni!

Zazwyczaj nowy kolor włosów i fryzura oznaczają pewne zmiany i rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu. Czy tak samo dzieje się w przypadku celebytek? Ostatnio zauważyłyśmy zwiększoną skłonność ku eksperymentom kolorystycznym. Na różowe włosy postawiła Monika Brodka, a na nową fryzurę skusił się nawet Robert Lewandowski. Także zagraniczne celebrytki nie próżnują i ochoczo rozjaśniają swoje kosmyki, jak choćby Kardashianki. Kto jeszcze nie oparł się nowej modzie?

Selena Gomez szokuje na American Music Awards

Selena Gomez na jakiś czas zniknęła z show businessu, co było spowodowane jej problemami zdrowotnymi i przeszczepem nerki. Po dłuższej nieobecności gwiazda musiała wrócić z wielkim przytupem! Piosenkarka wprowadziła zmiany zarówno w swoim życiu, jak i wyglądzie. Co się tyczy tego pierwszego – Selena zerwała z The Weeknd i wróciła do Justina Biebera. Z kolei efekty jej urodowej metamorfozy mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszej gali American Music Awards. Celebrytka postawiła na ostrzejszy look, w związku z czym przefarbowała włosy! Jeśli do tej pory kojarzyliście piosenkarkę jako słodką brunetkę, pora o tym zapomnieć! Selena Gomez w mocno rozjaśnionych krótkich włosach prezentuje się na pewno wyraziście (zwłaszcza, jeśli postawi na rockowe i kobiece stylizacje), ale czy pasują do jej typu urody?

Ubierz się jak Selena Gomez:

 

Natasza Urbańska nową fryzurą chce rozkręcić karierę

Również w Polsce trwa boom na radykalne metamorfozy, i wcale nie mamy tu na myśli nowej (nota bene fatalnej) blond czupryny Roberta Lewandowskiego. Do grona blondynek dołączyła bowiem Natasza Urbańska. Piosenkarka pokazała się w nowej fryzurze już miesiąc temu, jednak ostatnio znów zdecydowała się na zmianę odcienia. Aktualnie możemy podziwiać gwiazdę w blond kosmykach z różowymi akcentami. Tą metamorfozą celebrytka chce zwrócić na siebie uwagę, co związane jest z jej powrotem na rynek muzyczny i wydaniem nowego singla. Co ciekawe, Natasza Urbańska postawiła na podobne cięcie, co Selena, które obecnie święci trumfy. Dłuższy lekko cieniowany bob jest niezwykle twarzowy i wygodny.

Ubrania w stylu Nataszy Urbańskiej:

Rozjaśnione włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Te kosmetyki pomogą Ci utrzymać je w dobrym stanie:

 

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.