Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • One już tak nie wyglądają! Radykalne metamorfozy Pippy Middleton i Natalii Siwiec!

One już tak nie wyglądają! Radykalne metamorfozy Pippy Middleton i Natalii Siwiec!

Jak się okazuje, jesień sprzyja eksperymentom z fryzurą. Parę dni temu świat obiegły zdjęcia Pippy Middleton, która postawiła na drastyczną metamorfozę, podobnie jak nasza rodzima celebrytka – Natalia Siwiec. Dla obu gwiazd to czas obfitujący w spore zmiany. Zobaczcie, jak się prezentują!

Do tej pory mogliśmy oglądać Pippę w klasycznych, rozpuszczonych włosach. Jednakże, w życiu świeżo upieczonej mężatki ostatnio wiele się dzieje. Dlatego teraz przyszedł czas na zmianę wyglądu. W ten weekend paparazzi sfotografowali jej nowy, odświeżony wizerunek. Pippa, zainspirowana fryzurą siostry, poszła w jej ślady, a że nie musi trzymać się sztywno królewskiej etykiety, ma większe pole do popisu w kwestii jakichkolwiek zmian wizerunkowych. Otóż, młodsza z sióstr Middleton zauważalnie skróciła swoje długie włosy, decydując się na przedłożoną wersję boba. To najmodniejsza fryzura ostatnich lat i co więcej – pasuje do każdego kształtu twarzy oraz typu włosów. Zobaczcie poniżej jak się prezentuje:

Pippa jest na ustach całego świata! Niedawno wzięła ślub z byłym kierowcą rajdowym i milionerem, Jamesem Matthewsem, a parę tygodni temu wróciła z  romantyczniej podroży poślubnej i lekko wycofała się z życia publicznego. Brytyjska prasa już zaczęła spekulacje, że Pippa może być w ciąży – podobno stąd ta zmiana! Kto wie, może coś w tym jest? Trzeba przyznać, że mocno zaskoczyła swoich fanów, którzy w kwestii wyboru fryzury wydają się podzieleni. Jedni nie kryją zachwytu, drudzy zaś komentują, że wygląda na znacznie starszą… Jedno jest pewne – dzięki skróceniu, jej cienkie i delikatne włosy zyskały na objętości.

Natalia Siwiec ścięła włosy!

W życiu Natalii również dosyć sporo się dzieje, niedawno urodziła córeczkę a media nie przestają spekulować nad tym, czy rzeczywiście była w ciąży. Celebrytka również postanowiła na zmianę fryzury i w miniony weekend nie omieszkała podzielić się na Instagramie nowym lookiem. Modelka jeszcze parę dni temu mogła pochwalić się długimi, rozjaśnionymi puklami. Tym razem postanowiła nieco podkręcić swój wizerunek, ścinając włosy o połowę i przefarbowując je na czarny kolor.

To chyba najbardziej radykalna zmiana gwiazdy. W nowym image’u prezentuje się zdecydowanie bardziej wyraziście i i drapieżnie. Jak myślicie – fryzura na plus, a może wcześniej prezentowała się lepiej?

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.