Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Z ostatniej chwili: Znany piosenkarz i gwiazda tenisa zostali rodzicami!

Z ostatniej chwili: Znany piosenkarz i gwiazda tenisa zostali rodzicami!

Ta para jest ze sobą od lat, jednak ich związek owiany jest tajemnicą. Rzadko można zobaczyć ich wspólne zdjęcia w sieci, dlatego też nikt nie spodziewał się, że para spodziewa się potomstwa! Wiecie już o kogo chodzi?

Enrique Iglesias i Anna Kournikova poznali się na planie teledysku „Escape” i od tamtej pory są nierozerwalni i są razem od 16 lat. Choć  w mediach mogliśmy czytać, że para przeżywa liczne kryzysy, to oni zdają się tym w ogóle nie przejmować. Brak wspólnych zdjęć, lansu na ściankach, i wdzięczenia się na Instagramie powoduje, że media już od jakiegoś czasu spekulują, że ten związek to fikcja. Para, choć jest ze sobą dość długo, nie robi kroku naprzód – nie słyszymy doniesień o zaręczynach czy ślubie. Jednak jak się okazuje, pomimo że wciąż nie sformalizowali związku, są szczęśliwi, a w dodatku zostali rodzicami!

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami

Nikt nie wiedział o tym, że była tenisistka Anna Kournikova jest w ciąży – wszystko zostało zachowane w całkowitej tajemnicy. W miniony weekend para została rodzicami i to od razu podwójnymi! Noworodki, dziewczynka i chłopiec przyszły na świat w Miami, a imiona jakie nadali im rodzicie to Nicholas oraz Lucy. Nikt nie spodziewał się, że Anna i Enrique zachowają tę wiadomość wyłącznie dla siebie. Mało kto przypuszczał, że doniesienia są prawdziwe, bowiem para konsekwentnie milczała na ten temat. Teraz już jesteśmy pewni, że informacje są potwierdzone przez wiarygodne źródła.

Choć Enrique rozkochał w sobie tysiące kobiecych serc to jak widać, jego należy tylko do Anny. Cóż, świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Ubranie dla maluszków już od zł znajdziesz poniżej

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.