Kategorie

Oto najdroższe skarpetki na świecie! Czy to już nie przesada?

Jeśli myślicie, że skarpetki nie są najlepszym pomysłem na prezent, to nie mogliście się bardziej mylić! Ten model szybko stał się obiektem westchnień fashionistów. Kosztuje naprawdę dużo, ale co jest w nim takiego wyjątkowego? Zobaczcie!

Rihanna to prawdziwa pasjonatka mody. Jej stylizacje, tak jak piosenki, szybko stają się hitem i wzbudzają mnóstwo emocji. Jej zestawy nieraz są kontrowersyjne, prowokujące i na pewno nie nudne. Za każdym razem jak ją widzimy, wydaje nam się, że jej styl żyje własnym życiem, gwiazda nosi wszystko co chce i gdzie chce. Nie tylko przełamuje schematy, ale i również łączy je w bardzo niecodzienny sposób. Tym razem gwiazda założyła nietypowy dodatek, który wyprzedał się w błyskawicznym tempie!

Rihanna w skarpetkach wartych 5 tysięcy złotych!

Dzisiaj chyba powinniśmy się przyzwyczaić, że moda zaskakuje, szokuje designem, kolorem oraz formą. Często jest jednak tak, że nawet za markowe rzeczy, niekoniecznie dobrej jakości, trzeba słono zapłacić. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, ile maksymalnie dalibyście za skarpetki? Rihanna pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem w białej parze z logotypem Gucci, które kosztowały aż 5 tysięcy złotych! Coś nam się wydaje, że w tym wypadku płaci się nie za materiał, wygląd, lecz za markę!

Jak markowe skarpetki zestawiła gwiazda? Otóż postawiła na sportowy look z krótką, oversizową kurtką, bieliźnianą mini sukienką i diamentowym chokerem. Białe skarpety z kryształowym zdobieniem z typową dla siebie łatwością połączyła z białymi szpilkami. Musimy przyznać, że stylizacja była dość niekonwencjonalna, jednak bardzo w stylu piosenkarki. Jak się okazuje, Rihanna to bardzo praktyczna kobieta, i jak sama kiedyś zdradziła, nie potrafi żyć bez skarpet, w szczególności podczas podróży. Z pewnością biały model prosto od domu mody Gucci niezwykle ją uszczęśliwił. Nie wiemy jak Wy, ale my balibyśmy się prać je w normalnej pralce…

Poniżej znajdziecie propozycje skarpet w BARDZO rozsądnych cenach:

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment

  • Kasia

    Grudzień 12, 2017 at 11:45 am

    Przesada. Nie podobają mi się, jak do małej dziewczynki, a i tak gdybym miała córkę takich bym jej nie założyła. Ani to ładne ani praktyczne. Bezmyślna strata pieniędzy. Za te pieniądze można dzieciom zapewnić obiady, ubrania, szczepionki itd.