Kategorie

Anastasia Kniazewa

Oto najpiękniejsza dziewczynka świata! Faktycznie ładna?

Ma buzię aniołka i ogromne błękitne oczy. Choć skończyła dopiero 6 lat, ma już rzesze fanów, a jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona Internautów. O kim mowa? O najpiękniejszej dziewczynce świata!

Kiedyś serca Internautów podbiła młodziutka Thylane Blondeau, która w wieku 10 lat wystąpiła na okładce Vogue. Teraz już jest na to zbyt dojrzała, aby nadal tytułować ją najpiękniejszą dziewczynką świata, jednak na miejsce Thylane czekają setki dzieciaków o niewinnej urodzie. Ostatnio Internet podbija 6-letnia Rosjanka Anastasia Kniazeva. Na czym polega fenomen tego dziecka? Czy słusznie można go tytułować najpiękniejszym?

Anastasia Kniazeva i jej niesamowita uroda

Patrząc na setki zdjęć umieszczonych na Instagramie, nie można mieć wątpliwości, że Anastasia coś w sobie ma. Długie brązowe włosy z grzywką, delikatna cera, ciekawe rysy twarzy i ogromne nieprzeniknione oczy – być może to sprawiło, że urodą 6-letniej dziewczynki zachwycił się cały świat. Zresztą, o jej niezwykłości jest przekonana mama Anastasii, która dzieli się fotografiami córki od 2015 r. W tym czasie Anastasia Kniazeva zdążyła już zyskać sławę oraz wziąć udział w wielu sesjach zdjęciowych oraz w kilku kampaniach, m.in. dla rosyjskich marek Chobi Kids, Kisabiano i Amoreco. Nad karierą dziewczynki czuwa również profesjonalna agencja modelek Kids Management, która widzi w niej duży potencjał.

Modne ubrania, które poleca Anastasia:

Czy to jeszcze zabawa czy już poważna praca?

Choć Anastasia Kniazeva wzbudza zachwyt tysięcy fanów, a jej konto w mediach społecznościowych dosłownie pęka w szwach od dodawanych co chwila zdjęć, nie spotyka się to u wszystkich z aprobatą. Przypomnijmy, że dziewczynka ma dopiero 6 lat, a już bierze udział w poważnych kampaniach. Ogień krytyki spadł głównie na jej matkę Annę, która jest oskarżana o zabieranie córce dzieciństwa i wykorzystywanie jej urody do celów zarobkowych. Przy okazji nasuwa się jeszcze jedno pytanie: czy zachwycanie się urodą niewinnego dziecka jest w ogóle na miejscu? Cóż, podobne wątpliwości występowały przy okazji Thylane Blondeau, która w wieku 10 lat wystąpiła w kontrowersyjnej sesji, a dziś jest początkującą, dobrze zapowiadającą się francuską modelką. Być może taki los czeka Anastasię… Pytanie, czy mała Rosjanka ma ochotę na taki styl życia i z góry zaplanowaną karierę – o tym przekonamy się za kilka lat.

Urocze sukienki dla dziewczynki:

Fot.: Instagram @anna_knyazeva_official

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment

  • Anka

    Grudzień 8, 2017 at 12:42 pm

    dziewczynka wygląda jak lalka ;p ładna, ale wg mnie nie ma jakiejś wyjątkowej, zachwycającej urody. jest dużo ładnych i ładniejszych dzieci, nie wiem kto i na jakiej podstawie ocenia innych i decyduje, kto jest najpiękniejszy/ najpiękniejsza. Każdy się czymś wyróznia i każdemu się podoba co innego. Poza tym, nie wiem po co takie małe dziewczynki już mieszać w jakieś modelingi.. niech się nacieszy dzieciństwem !