Kategorie

Koszulka w owocowy print

Owocowy print na lato

Kwiaty, paski, inspiracje roślinne i zwierzęce motywy – to najczęściej widywane wzory na letnich ubraniach. Pragniesz odmiany, czegoś oryginalnego? Zobacz co podbija aktualnie Instagram i wykorzystaj to w swoich stylizacjach!

 

Wiosną rozkwitają kwiaty, dlatego jak tylko robi się cieplej sięgamy po ubrania w kwiatowe wzory, a latem? Latem rośliny dają owoce, zatem nasze stylizacje powinny zaowocować kolorowymi wzorami! Owocowy print to nowość, która zalewa konta modowych blogerek i miłośniczek nietuzinkowych trendów.

 

Wśród topowych wzorów znalazł się m.in…. arbuz! Arbuzowe motywy spotkamy na białych sukienkach, topach na ramiączkach i koszulach. Białe tło sprawia, że wzory są bardziej widoczne, a stylizacje z owocowym printem nie przesłodzone. Możesz więc spokojnie ubrać koszule w arbuzy do eleganckiej, wieczorowej stylziacji. Pozostali na pewno docenią Twój oryginalny look!

Owocowe sukienki

 

*Backstage exhausted af* ? Love you @beyonce ????????

A photo posted by Beyoncé? (@beyonce.sf) on Jul 22, 2016 at 10:24am PDT

Za sprawą nowego albumu – „Lemon”, Beyonce rozpowszechniła modę na cytryny! Gwiazda idealnie wstrzeliła się w czasie, gdyż soczysta żółć to jeden z topowych kolorów tego lata. Szukając odpowiedniego owocu dla siebie, możesz wybierać we wszystkich dostępnych, nieważne czy będzie to cytryna, jabłko, a może banan. Ważne żeby tego lata Twoje stylizacje były soczyste i kolorowe!

Koszulki w owocowy print

Decydując się na owocowy trend możesz zaszaleć i połączyć różne wzory! Spodnie w cytryny z jabłkowym topem – czemu nie? Latem możesz pozwolić puścić wodze fantazji i stworzyć stylizację, która będzie zarażać optymizmem. Dla zwolenniczek minimalizmu proponujemy zestawienie jednego, wzorzystego elementu z monochromatycznymi ubraniami. Wybierając np. białą koszulę w soczyste wiśnie możesz dobrać do niej białe spodnie cygaretki, lub na odwrót – dopasować pozostałe elementy do koloru owoców na ubraniu. Owoce pojawiły się także na dodatkach – klapkach, torebkach, czy biżuterii. Użyj ich w swoich zestawach, a na pewno się wyróżnią!

Owocowy print - T-shirt

Fot.: Shutterstock, Instagram

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!