Kategorie

Paris Jackson na Gali MET 2017 postawiła na naturalny make up

Paris Jackson i jej sposoby na naturalność w świecie mody

Paris Jackson to jedna z nielicznych gwiazd show biznesu, która nie wstydzi się swoich niedoskonałości i z chęcią je podkreśla. Sprawdź, jak córka Michaela Jacksona radzi sobie z przeskalowanym przez media społecznościowe współczesnym kanonem piękna.

Paris Jackson szokuje media swoją naturalnością

Paris Jackson całkowicie zszokowała social media, gdy na imprezie Ones to Watch postanowiła pokazać się praktycznie bez makijażu. Wygląda na to, że moda na perfekcyjnie wykonturowane kości policzkowe i narysowane brwi powoli odchodzi w zapomnienie. Gwiazdy coraz chętniej lansują trend na naturalność, który szybko przyjmują inne dziewczyny i kobiety na całym świecie. Wreszcie przestałyśmy wstydzić się naszych niedoskonałości, które tak naprawdę stanowią o oryginalności. Jako pierwszą wyznawczynię tych idei uznaje się Alicię Keys, która postanowiła całkowicie zrezygnować z malowania się i nawet na uroczystych wystąpienia pojawia się zupełnie saute. Córka króla popu najwyraźniej postanowiła do niej dołączyć.

W tym stylu:

On point – styl boho

Także prywatnie gwiazda podkreśla, jak ważny jest dla niej przede wszystkim naturalny wygląd. W modzie stawia głównie na wygodę, dlatego najczęściej możemy spotkać ją w stylizacjach boho. Gwiazda w teorii naturalności nie ogranicza się tylko do kwestii makijażu. Dość często możemy zobaczyć ją np. z niewydepilowanymi pachami (jak na zdjęciu powyżej). Czy to już przesada, czy może silna manifestacja swojej niezależności?

  • W sukience w groszki
  • W niebieskich szortach
  • Złote Globy
  • Tydzień Mody w Nowym Jorku
  • Tydzień Mody w Nowym Jorku II

W tym stylu:

Na czerwonym dywanie

Wiele osób zarzuca Paris brak nienagannej figury. Jak gwiazda odpowiada hejterom? Eksponując swoje ,,nieidealne” ciało jeszcze bardziej i udowadniając tym samym, że piękną sylwetkę osiągamy dopiero wtedy, gdy same się w niej dobrze czujemy. Wydaje nam się, że moglibyśmy naprawdę polubić tę dziewczynę, a Ty? 🙂 Przekonuje Cię wersja nowej, w stu procentach naturalnej Paris?

W tym stylu:

Fot.: East News

 

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)