Kategorie

mohito prezentuje jesienną kolekcję

Paryski szyk w jesiennej odsłonie

Za co cenimy paryżanki? Za ich niewymuszony styl bycia, swobodę i nonszalancję w ubiorze! Jesienią Ty też możesz wyglądać tak jak one! Poczuj się jak dziewczyna z Paryża i postaw na paryski nowoczesny szyk!

Paryski szyk to przede wszystkim świadomość i pewność siebie przyprawiona niewymuszoną elegancją i dostosowaniem stylizacji do okoliczności. Paryżanki są wierne swojemu stylowi, nie podążają ślepo za trendami, a ubrania traktują jak dobrą inwestycję. Oj nie, one nigdy nie kupią tandetnej koszulki z chińskiego bazarku! Mieszkanki Paryża cenią bowiem jakość, perfekcyjny krój i porządne tkaniny. Masz ochotę być taka jak one? Tej jesieni wszystko jest możliwe, a w świat paryskiego szyku przeniesiesz się za sprawą nowej kolekcji Mohito.

Jesienne girls in Paris


Najnowsza kolekcja Mohito to ukłon w stronę klasyki, przyprawiony nutką nowoczesności. Znajdziemy tu eleganckie kreacje inspirowane latami 80., cekiny, lakierowaną skórę i eleganckie perły, które tak uwielbiała Coco Chanel. Kobietom spragnionym powiewu luksusu spodobają się welwetowe garnitury: ta szlachetna tkanina doskonale pasuje do magicznych jesiennych wieczorów. Paryż to miasto zakochanych – smaczku projektom dodają falbany i koronki, które podkreślają romantycznego ducha nowoczesnej kobiety. Stylizacje utrzymane są w odcieniach granatu i fioletu, pasujących do każdego typu urody, nieprzemijających i uniwersalnych kolorów.

Poniżej kilka propozycji z kolekcji Mohito:

Paryski szyk do pracy i na randkę


Zaletą paryskiego szyku jest to, że nadaje się praktycznie na każdą okazję. Tym tropem podążyło Mohito. Eleganckie garnitury, kremowe bluzki czy perfekcyjnie skrojone marynarki dodadzą Ci klasy w biurze, a powodzenie na każdym ważnym spotkaniu masz zagwarantowane. A jeśli szykujesz się na randkę, w romantycznych, pełnych wdzięku i eterycznego uroku sukienkach Mohito będziesz wręcz ubóstwiana! Fantazyjny krój rękawów, koronki i tiule czy cudowne szlachetne kamienie zdobiące sukienki – nie musisz jechać aż do Paryża, aby poczuć magiczną atmosferę tego miasta.

Zobacz najciekawsze propozycje Mohito:

Fot.: materiały prasowe LPP

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.