Kategorie

Blogerka Styllove

PIĄTEK : Zakochasz się w tej bluzce!

Gorące dni trwają w najlepsze, nie chowaj więc na dno swoich letnich ubrań. Postaw na mocną stylizację i wykreuj oryginalny zestaw. Zobacz propozycję od blogerki STYLLOVE!

Kolory mają niezwykłą moc wpływania na nasz nastrój, przełam schematy i postaw na kolor jak autorka bloga STYLLOVE! W jej stylizacji dominuje wzorzysta bluzka, której kolory świetnie pasują do odcienia spódnicy! Blogerka stworzyła zgrany duet-góry i dołu, subtelnie odsłaniając ramiona. To świetny look na każdą okazję, warto się nim zainspirować!

Stylizacja z wzorzystą bluzką

Styllove

Bluzka w malarskie wzory

„Bluzka w kolorowe, abstrakcyjne wzory kojarzy mi się moim dzieciństwem. Jako dziecko uwielbiałam barwne ubrania i ta bluzka idealnie wpisuje się w tamte klimaty, czyli w lata 80 i 90.”

Styllove

Propozycje Allani:

Dodatki

„Połączyłam ją z niebieską spódnicą, szerokim pasem i sandałami. Choć lato dobiega końca, to całość jest bardzo letnia, bo jeszcze nie zdążyłam się nacieszyć stylizacjami na ciepłe dni.”

Blogerka Styllove

Styllove na Instagramie

Fot.:Zdjęcia autorki bloga Styllove

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.