Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Piękne Aniołki doczekały się potomstwa! Zobacz!

Piękne Aniołki doczekały się potomstwa! Zobacz!

Podziwiałyśmy ich kwitnąca urodę przez cały okres ciąży, teraz będziemy mogły zobaczyć, jak piękne modelki radzą sobie w roli matek! Mowa oczywiście o Candice Swanepoel i Behati Prinsloo Levin, które poinformowały, że na świat przyszły ich małe pociechy! Zobaczcie, jak wyglądają i na jakie imiona zdecydowali się młodzi rodzice. 

Candice Swanepoel

Niezwykłej urody modelka Victoria’s Secret i jej narzeczony, Herman Nicoli, doczekali się synka! Śliczny chłopczyk ma dopiero kilka dni, a jego zdjęcie już bije rekordy popularności na Instagramie! Wiemy również, jak maleństwo będzie miało na imię. Dumni rodzice ogłosili, że nazwą swojego synka Anacã, co z języka brazylijskiego oznacza kolorowego, egzotycznego ptaka. Cóż za pełne fantazji, oryginalne imię! Gratulujemy!

Life is sweet. ??Anacan (Anacã) 5th-October -2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Candice Swanepoel (@angelcandices)

Zobacz jak pięknie wyglądała Candice w ciąży >>>

Behati Prinsloo Levine

To nie koniec dobrych wiadomości dotyczących szczęśliwych porodów wśród pięknych Aniołków Vistoria’s Secret. Na świat przyszła również córeczka Behati Prinslo i Adama Levine, której rodzice nadali romantyczne imię Dusty Rose. Tata ślicznej córeczki jest tak podekscytowany przyjściem na świat swojego pierwszego dziecka, że odwołał wszystkie wrześniowe koncerty zespołu Maroon 5, aby mieć możliwość spędzić każdą minutę ze swoją podopieczną. Jesteśmy przekonane, że dziewczynka odziedziczy urodę po swojej mamie, co wróży jej świetlaną przyszłość.

Words can’t describe ? Dusty Rose Levine 9/21/16

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Więcej NEWSÓW ze świata mody znajdziesz tutaj >>>

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.