Kategorie

ciążowa stylizacja księżnej Kate

Pierwszy look ciężarnej księżnej Kate

Miesiąc temu gruchnęła wiadomość o trzeciej ciąży księżnej Kate, lecz dopiero wczoraj mogliśmy zobaczyć księżną w odmiennym stanie. Jak prezentowała się żona Williama? Czy widać już ciążowy brzuch? Koniecznie sprawdźcie!

Informacja o tym, że księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka, obiegła świat z prędkością światła. Polacy szczególnie ekscytowali się tą nowiną, gdyż istniało duże prawdopodobieństwo, iż Kate zaszła w ciążę podczas lipcowej wizyty w Polsce. Cóż, tego zapewne nigdy się nie dowiemy, a na razie pozostaje nam czekać na kolejne royal baby, które przyjdzie na świat wiosną 2018 r. To sporo czasu, więc z ciekawością będziemy śledzić ciążowe stylizacje księżnej Kate, które zawsze są na wysokim poziomie. Właśnie tak było wczoraj, kiedy Catherine po raz pierwszy pokazała się publicznie po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej złym samopoczuciem i niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych.

Poznaj ciążowy styl księżnej Cambridge >>>>>>

Ciężarna Kate w sukience Temperley London

Jak Kate znosi ciążę? Czy wygląda kwitnąco? Jak duży jest jej brzuch? Odpowiedzi na te pytanie poznacie widząc zdjęcia z wtorkowej uroczystości. Księżna Kate wraz ze swoim mężem Williamem oraz księciem Harrym pojawiła się w Pałacu Buckingham w związku z obchodami Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Na tę okazję żona następcy tronu wybrała błękitną koronkową sukienkę brytyjskiej marki Temperley London w romantycznym klimacie. Stylizację uzupełniła czarnymi dodatkami, które korespondowały z barwą wiązanej pod szyją aksamitki: czarnymi szpilkami Gianvito Rossi oraz kopertówką Mulberry. Kreacja, choć odcinana w talii, była dość dopasowana i podkreśliła ciążowe kształty księżnej. Co prawda, brzuch Kate jest jeszcze niewielki, jednak media już spekulują, iż niebieski odcień może sugerować płeć dziecka. Dla nas to jednak daleko idące spekulacje.

W stylu księżnej Kate:

Czy kobiety w ciąży muszą nosić specjalne ubrania?

Stylizacja księżnej Catherine to doskonały pretekst, aby pomyśleć nad outfitami dla ciężarnych. Jak widać, pierwsze miesiące odmiennego stanu nie wykluczają noszenia normalnych fasonów. Kate postawiła na sukienkę, którą równie dobrze mogłaby włożyć nie będąc w ciąży. Modele odcinane w talii i lekko rozkloszowane są dobre, kiedy brzuch nie jest jeszcze duży. W ostatnim trymestrze warto jednak wybierać sukienki odcinane pod biustem lub fasony oversize – w ten sposób zostaną zachowane proporcje.

Koronkowe sukienki dla kobiet w ciąży:

Sukienki oversize nie tylko dla przyszłej mamy:

Sukienki ciążowe na jesień:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.