Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Pierwszy raz Sashy Grey w roli projektantki!
sasha grey

Pierwszy raz Sashy Grey w roli projektantki!

Wpisując frazę „Sasha Grey” w wyszukiwarce, raczej nie spodziewasz się rezultatów związanych z filantropią i modą. Była gwiazda pornobiznesu jednak postanowiła wykorzystać swoją popularność i stworzyć kolekcję basicowych ubrań, z których dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel. Jesteś ciekawa jej projektów?

„Miłość nie zna granic” – projekty Sashy Grey

Bądźmy szczerzy, ubrania kompletnie nie kojarzą nam się z Sashą Grey. Bardziej ich brak… Dlatego zaskakujące jest, że gwiazda postanowiła stworzyć własną linię odzieży! Nie jest to jednak jedynie kaprys byłej aktorki filmów dla dorosłych, a działanie owiane szczytnym celem. Akcję zapoczątkowała ustawa podpisana przez Donalda Trumpa, pozwalająca amerykańskim stanom na zrezygnowanie ze wsparcia finansowego Planned Parenthood, organizacji non-profit, zajmującej się edukacją seksualną oraz świadomym rodzicielstwem. Decyzja ta wywołała w USA falę oburzenia, która zainicjowała charytatywne przekazywanie datków finansowych na rzecz fundacji. Do akcji przyłączyła się również Sasha Grey, tworząc basicową kolekcję, której dochód zasili konto organizacji Planned Parenthood.

Sama kolekcja nie jest szczytem kreatywnych umiejętności. Tworzą ją sportowe bluzy oraz T-shirty z nadrukowanym na środku wizerunkiem Sashy, przedstawiającym aktorkę z dość charakterystyczną dla niej mimiką twarzy. Zdjęcie zostało wzbogacone napisem LOVE, nawiązującym do przesłania stworzonej kolekcji, czyli „Miłość nie zna granic”. Aha, zapomniałyśmy również, że jeśli ktoś chciałby spełnić swoją fantazję i pić poranną kawę z kubeczka z twarzą Sashy Grey, to od spełnienia jego marzeń dzieli go jedynie jedno kliknięcie w przycisk „zamów”. Sasha pomyślała o wszystkich. Cała kolekcja jest jednak limitowana i ograniczona czasowo. Dlatego jeśli chcesz wzbogacić swoją garderobę tymi projektami, to zostało Ci jedynie 3 dni! Abstrakcyjne i dość kontrowersyjne połączenie Sashy Grey i świadomego rodzicielstwa sprawia, że linia jej ubrań cieszy się dużą popularnością! W konsekwencji konto organizacji zostanie zasilone pokaźną sumą, a w życiorysie Sashy Grey pojawi się nowe doświadczenie – działalność filantropijna.


Zobacz podobne produkty:

 

Fot.: EastNews, Instagram @sashagrey

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.