Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Pierwszy sklep w Polsce, w którym płacisz wysiłkiem!
reebok

Pierwszy sklep w Polsce, w którym płacisz wysiłkiem!

Uwielbiasz być fit, a siłowia to Twój drugi dom? W takim razie nowy sklep Reebok Fit Shop to miejsce stworzone dla Ciebie! Nie dość, że zaliczysz trening w idealnie przystosowanej do tego przestrzeni, to jeszcze zaoszczędzisz pieniądze! Jak to możliwe?

Reebok Fit Shop

Wybierasz się dzisiaj na siłownię? A co powiesz na 400 m2 przestrzeni zaopatrzonej w najlepsze sprzęty, sztab trenerów, szatnie oraz prysznice, gdzie dodatkowo możesz kupić ubrania i zapłacić za nie mniej niż zwykle? Brzmi jak dobry pomysł na dzisiejszą aktywność fizyczną, prawda? Wszystkie te dogodności znajdziesz w nowo otwartym sklepie Reebok Fit Shop, mieszczącym się na placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Jak to działa? Wystarczy, że wylosujesz zadanie treningowe, podejmiesz wyzwanie i wykonasz ćwiczenia. Jeśli dotrwasz do końca, otrzymasz walutę z wizerunkiem ambasadorów marki, która sfinansuje 1/4 Twoich zakupów. Reebok Fit Shop to miejsce, w którym zapłacisz wysiłkiem! Nam bardzo podoba się taka koncepcja. A Wy co myślicie, odwiedzilibyście takie miejsce? Napiszcie nam w komentarzu!

Polecane produkty Reebok

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.