Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Pojedynek na kreacje: Małgorzata Kożuchowska vs. Anna Czartoryska
małgorzata kożuchowska kontra anna czartoryska

Pojedynek na kreacje: Małgorzata Kożuchowska vs. Anna Czartoryska

Wczorajszy bal charytatywny przyciągnął kilka znamienitych gwiazd, wśród których dwie szczególnie zapadły nam w pamięć. Małgorzata Kożuchowska i Anna Czartoryska zachwycały swoimi kreacjami. Która wypadła lepiej? Oceńcie sami!

W sobotę odbył się bal na rzecz kampanii Cała Polska czyta dzieciom – ogólnopolskiej akcji promującej czytanie wśród najmłodszych, której patronują aktorzy, dziennikarze i zwykli celebryci.  Na tak dobroczynnym wydarzeniu zorganizowanym z inicjatywy Anny i Zbigniewa Niemczyckich nie mogło zabraknąć sławnych gości. Przybyli: Teresa Lipowska, Maciej Orłoś, Edyta Jungowska, Antek Królikowski z Julią Wieniawą oraz wiele, wiele innych… Naszą uwagę przykuły dwie persony: Małgorzata Kożuchowska oraz Anna Czartoryska-Niemczycka, które brylowały w długich sukniach (jak to na prawdziwy bal przystało). Która z nich prezentowała się lepiej?

Małgorzata Kożuchowska w modnym aksamicie

Aktorka znana z popularnych polskich seriali postawiła na modny tej jesieni aksamit. Długa kreacja była strzałem w dziesiątkę! Trzeba przyznać, że do tak spektakularnego efektu przyczyniła się nie tylko tkanina ze szlachetnym połyskiem, ale rownież odważny krój. Małgorzata Kożuchowska nie bała się w asymetrycznej sukni odsłonić dekoltu, pleców, ani, poprzez głębokie rozcięcie, wyeksponować nóg. Stylizację uzupełniały długie błyszczące kolczyki (wiecie, że teraz takie są hitem?), bransoleta oraz czerwone welurowe szpilki. My jesteśmy pod wrażeniem!

Anna Czartoryska-Niemczycka w ognistej czerwieni

Czerwień jest naprawdę zmysłowa i doskonale o tym wie Anna Czartoryska-Niemczycka. Aktorka na bal wybrała suknię o klasycznym kroju: dekolcie w stylu carmen i dole zmysłowo opływającym sylwetkę. Tym, co wyróżniało kreację, był właśnie kolor. Ognista czerwień dodała charakteru i pięknie komponowała się z urodą brunetki. Do tak wyrazistego ubrania nie potrzebne były krzykliwe dodatki – czarna kopertówka oraz dyskretna biżuteria wystarczyły w zupełności.

[poll id=”189″]

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.