Kategorie

Wittchen torebka

Pokaż swój styl latem i wygraj torebkę!

Kochasz modę? Zaliczasz się do grona fashionistek, których styl inspiruje? Pokaż go nam, a nagrodzimy Cię tą wyjątkową torebką od WITTCHEN!

Dla wielu lato to ulubiona pora roku, szczególnie dla miłośniczek mody, kochających kolory! Słoneczna żółć, błękit nieba, soczysta zieleń trawy, złocisty, piaskowy beż, czy energetyczna fuksja, przywodząca na myśl egzotyczne kwiaty. To kolory zainspirowane naturą, które powinny znaleźć się w garderobie każdej z nas! Zbliżające się lato to idealny czas, aby nieco ją odświeżyć i wprowadzić odrobinę ciepłych barw. Skorzystaj z wyjątkowych okazji cenowych na kiermaszu przygotowanym przez markę WITTCHEN!

Kiermasz WITTCHEN

Więcej przecenionych produktów z kiermaszu WITTCHEN znajdziesz <<tutaj>>

Konkurs: Pokaż swój styl!

Dla naszych użytkowników wraz z marką WITTCHEN organizujemy wspaniały konkurs! Co musisz zrobić? Stwórz stylizację w naszym kreatorze, którą zaprezentujesz swój niepowtarzalny, letni styl. Wykorzystaj do niej produkty dostępne w KiermaszuPamiętaj, aby używać artykułów z zakładki konkursowej oraz bazy Allani.pl!

Nagroda

Konkurs Wittchen

Jury wybierze najlepszą stylizację, która zostanie nagrodzona wyjątkową, skórzaną torebką z kolekcji Elegance wiosna/lato 2016. To klasyczny model, w eleganckim, beżowym kolorze, który wzbogaci każdą stylizację. Na wasze sety czekamy do 12.06.2016 do godziny 12:00. Powodzenia!

Zobacz torebkę, którą możesz wygrać >>

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Nasze typy z kiermaszu

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!