Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Półnaga Gisele Bündchen w reklamie Givenchy!
półnaga gisele bundchen givenchy

Półnaga Gisele Bündchen w reklamie Givenchy!

Najnowszą ambasadorką kampanii Givenchy na sezon jesień-zima 2016/17, została Gisele Bündchen! To jedna z najbardziej gorących sesji… Zobaczcie odważne zdjęcia i poznajcie efekty współpracy!

Brazylijska  top modelka  w najnowszej  kampanii marki zastąpiła Irinę Shayk, która reklamowała linię paryskiego domu mody zaledwie parę miesięcy temu. Gisele od lat zaliczana jest do grona najlepiej zarabiających modelek! O współpracę z Brazylijką starają się największe domy mody, niewątpliwie ma już wyrobioną pozycję dlatego też nie musi zabiegać o nowe kontrakty. Królowa wybiegów pojawiła się na zdjęciach w towarzystwie brazylijskiego aktora i modela Cauã Reymonda. Poniżej zapowiedź najnowszej kampanii Givenchy! Supermodelka prezentuje się niezwykle zmysłowo!

Gisele Bunchen na sezon jesień/zima 2016/17

Seksowne stylizacje przygotowała stała współpracowniczka domu mody – Carine Roitfeld, zaś fryzurami zajął się fotograf i stylista włosów Luigi Murenu. Czarno-biała fotografia z prostokątem cenzurującym nagą modelkę kojarzy się ze słynnym zdjęciem Kim Kardashian, które swojego czasu zdobyło ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Gisele Bunchen dla Givenchy Jeans

Brazylijska piękność w reklamie marki Givenchy stanęła przed obiektywem duetu fotografów Luigi i lango. Musimy przyznać, że sesja jest dość odważna, Gisele ubrana jedynie w dżinsy pozuje, przytulając swojego partnera. Nie możemy się jednak oprzeć wrażeniu, że pomimo iż w najnowszej kampanii marki wystąpiła najsłynniejsza top modelka, to twórcy idą na łatwiznę i nie proponują nam nic nowego. Stylistyka poprzedniej kampanii z Iriną była bardzo podobna. Zastanawiamy się, czy udział supermodelki wnosi coś nowatorskiego w najnowszej odsłonie marki. Oceńcie sami, jak podoba się wam reklama domu mody?

#givenchy #givenchyjeans #giselebundchen #caureymond

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Candy Cara(Wint War)?? (@demo.chan) 11 Lip, 2016 o 10:18 PDT

Fot:Instagram, EastNews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.