Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Polscy skoczkowie dzielnie walczą na Igrzyskach Olimpijskich! Zobaczcie, jak wyglądają ich partnerki
igrzyska olimpijskie w pjongczangu trwają w najlepsze. ozbacz jak wgladaja dziewczyny polskich skoczków

Polscy skoczkowie dzielnie walczą na Igrzyskach Olimpijskich! Zobaczcie, jak wyglądają ich partnerki

Podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu wszystkie oczy zwrócone są na polskich skoczków narciarskich. Jak się okazuje, nie tylko piłkarze mają atrakcyjne partnerki. Poznajcie partnerki Kamila Stocha, Macieja Kota, Piotra Żyły, Stefana Huli i Dawida Kubackiego!

Zimowe igrzyska rozpoczęły się dla skoczków narciarskich. Od sobotniego wieczoru zdecydowanie nie stygną sportowe emocje. Po ciężkim i emocjonującym starciu, niestety nie udało im się zdobyć medalu na małej skoczni. Drużyna biało-czerwonych po porażce w drugiej serii, mogła liczyć na wsparcie pięknych partnerek i żon. Dzisiaj przedstawiamy je bliżej…

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch to podwójny mistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata, podwójny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, zdobywca Kryształowej Kuli i sportowiec 2017 roku. To właśnie jego sukcesy spowodowały, że w polskich sercach odżyła miłość do skoków. W podróży na Igrzyska Olimpijskie do Korei Południowej towarzyszyła mu ukochana żona Ewa. Obydwoje tworzą obecnie jedną z najgorętszych sportowych par. Żona Kamila rzadko pojawia się publicznie, nie aspiruje też do roli gwiazdy i możliwe, że właśnie przez wrodzoną skromność stała się ulubienicą milionów Polaków. Ewa na specjalne okazje wybiera stroje skromne z ludowym motywem, który nawiązuje do jej zakopiańskich korzeni. Na co dzień to zwyczajna dziewczyna, stawia na casualowe zestawy z mocno sportowym akcentem. W jej zestawach króluje wygoda i komfort!

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz

Maciej Kot podczas konkursu w Pjongczangu nie miał szczęścia do warunków pogodowych, czego efektem było zajęcie 19-tego miejsca w konkursie. W tych trudnych dla niego chwilach mógł liczyć na wsparcie dziewczyny – Agnieszki Lewkowicz, trenerki personalnej i nauczycielki fitnessu. Na jej Instagramie możemy zauważyć, że na co dzień jest mocno związana ze sportem. Z obserwatorami dzieli się zdjęciami z sali treningowej i chwali się obłędną sylwetką. Czyżby to była początkująca gwiazda fitnessu?


Piotr Żyła i jego żona Justyna

Para pobrała się w bardzo młodym wieku, gdy skoczek miał zaledwie 18 lat. Zgrana para doczekała się już dwójki dzieci! Karolina to niewątpliwie prawdziwa narciarska Wag. Dzięki regularnie wrzucanym zdjęciom, możemy zobaczyć jak żyją małżonkowie. Chyba pani Justyna nie ma nic do ukrycia i w Internecie publikuje wiele śmiałych zdjęć.

Stefan Hula i Marcelina Hula

Sportowiec w Pjongczangu niewątpliwe dał z siebie wszystko i tym samym wyprzedził samego Kamila Stocha! Przez ten wyczyn znalazł się on w centrum uwagi mediów. Był o krok od medalu, zawód musiał być dotkliwy, jednak Stefana wspierała żona Marcelina. Wraz z mężem parę lat temu zauważyła niszę na rynku i otworzyła firmę produkującą kombinezony dla skoczków.

Dawid Kubacki i Marta Majcher

Dawid Kubacki po pechowym skoku w pierwszej serii był ogromie sfrustrowany. Między tymi dwojga jest prawdziwa chemia! Marta towarzyszy Dawidowi podczas występów. Na co dzień mieszka w Zakopanem i studiuje na AWF-ie w Katowicach. To chyba najbardziej tajemnicza partnerka, niewiele o niej wiadomo. Raczej unika blasku fleszy i bardzo chroni swojej prywatności.

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.