Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Polska gwiazda nosi T-shirty z erotycznymi wzorami

Polska gwiazda nosi T-shirty z erotycznymi wzorami

Jak zachęcić do dyskusji na dany temat? Wystarczy wywołać wokół niego kontrowersje. Z tego założenia wyszli chłopcy z Carne Bollente, którzy stworzyli T-shirty z haftami prezentującymi bezpruderyjne pozycje seksualne. Zobacz, kto został wielkim fanem tego projektu!

Szokujący projekt

??JAPAN?? Latest delivery to @grapevinebyk3_daikanyama @grapevinebyk3_aoyama @grapevinebyk3_osaka ? #regram

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @carnebollente 20 Sie, 2016 o 1:57 PDT

Co zrobić, żeby odnieść sukces w biznesie z branży fashion? Przepis na to niewątpliwie znają chłopcy z Carne Bollente, którzy w zawrotnym tempie rozpromowali swój szalony koncept. Cała idea opiera się na minimalistycznych T-shirtach z wyhaftowanymi kolorowymi pozycjami prosto z… kamasutry. Głównym założeniem twórców było wyciągnięcie rozmów o seksie z obszaru tabu i sprowokowanie debaty na ten temat. Pomysł okazał się niezwykle trafiony, tak jakby rynek mody czekał właśnie na tego typu kontrowersje! Agoston Palinko – ilustrator i twórca grafik na koszulkach, postawił przede wszystkim na przekaz, ograniczając design do minimum. Trzeba jednak przyznać, że wyobraźnia autora jest nieograniczona, dlatego bohaterów swoich projektów umiejscowił w niecodziennych sceneriach. Na koszulkach marki Carne Bollente możemy więc znaleźć kochanków na stoku narciarskim, nad jeziorem, w lesie, czy dziewiczej łące.

Modna kontrowersja

?Regram from @chiaraferragni wearing @carnebollente ?????#sexonthebeach to order ??carnebollente.com??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @carnebollente 26 Wrz, 2016 o 3:57 PDT

Jak to zwykle bywa, modę na unikatowe i oryginalne rzeczy szybko podchwyciły topowe trendsetterki! Koszulki od chłopaków z Carne Bollente znalazły się w garderobie między innnymi Chiary Ferragni, Valery Kaufman i Tumi Lambert, dzięki którym sprzedaż ich produktów znacznie wzrosła. Fashionistki kochają kontrowersje, dlatego T-shirty z pozycjami erotycznymi są perfekcyjnym urozmaiceniem ich stylizacji.

Monika Brodka w koszulce Carne Bollente

Francuską marką zainteresowała się również nasza rodzima gwiazda, Monika Brodka, która uwielbia unikatowe i wzbudzające zainteresowanie rzeczy. Prosty T-shirt wpisał się idealnie w konwencję, jaką piosenkarka utrzymuje w swoich stylizacjach. Widać, że koszulka spodobała się również jej obserwatorom! Post z T-shirtem zebrał prawie 5 tys. polubień! Czyżby marka znalazła swoich odbiorców również w Polsce? Zobaczymy!

Więcej newsów ze świata mody znajdziesz TUTAJ

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.