Kategorie

 • Allani
 • /
 • News
 • /
 • Polskie ikony stylu w nowej kampanii APART
Kampania jubileuszowa APART

Polskie ikony stylu w nowej kampanii APART

Z okazji 40-lecia marki Apart do udziału w wiosennej kampanii zostały zaproszone aż cztery gwiazdy i ikony stylu! Zobaczcie piękną sesję, która odbyła się w czterech miastach we Włoszech oraz kulisy gali jubileuszowej w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej!

Cztery niezwykłe kobiety w Italii

Kampania Passione per la bellezza to ukłon w stronę wyjątkowego stylu Włoszek i powrót do korzeni jednej z najbardziej znanych marek biżuteryjnych w Polsce. Niezwykłe miasta jakie posłużyły za tło jubileuszowej kampanii to również miejsca, które zauroczyły założycieli marki lata temu (Piotr i Adam Rączyńscy). W romantycznym Rzymie możemy podziwiać aktorkę Kasię Smutniak. Top modelkę Anję Rubik zobaczymy na zdjęciach z nostalgicznej Wenecji. Reżyserka pokazów mody i miłośniczka mody, Kasia Sokołowska pozuje na tle światowej stolicy mody, Mediolanu. Natomiast na tle malowniczego jeziora Como pozuje ulubiona aktorka polaków, Małgorzata Socha. Autorem zdjęć do urodzinowej kampanii Apartu jest Marcin Tyszka.

Jubileuszowa kolekcja biżuterii APART

Swoje 40 urodziny Apart postanowił uczcić również wyjątkową linią biżuterii. Miłośniczki klasycznej elegancji i ponadczasowego stylu znajdą w niej pierścionki z białego i żółtego złota ozdobione aż czterdziestoma diamentami! Ekskluzywną linię uzupełnia biżuteria zdobiona pojedynczym brylantem.

Gwiazdy na gali Apartu w Teatrze Wielkim

Podczas uroczystej gali, która odbyła się kilka dni temu w Tetrze Wielkim- Operze Narodowej, marka Apart przeniosła swoich gości do malowniczej Wenecji. Zjawiskowa scenografia odwzorowywała ulice, operę i karnawał włoskiego miasta. Poza spektaklem, oczy wszystkich zaproszonych na ten wyjątkowy wieczór były skierowane na ambasadorki marki i ich kreacje. Wśród nich zabrakło jedynie Anji Rubik, która przebywa obecnie w Paryżu na Tygodniu Mody. Jej nieobecnośc rekompensowały prasie znane blogerki: Jessica Mercedes, Macadamian Girl i celebryci m.in. Dorota Gardias, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Marcin Tyszka, Weronika Rosati i projektant Łukasz Jemioł.

 • Gwiazdy na gali jubileuszowej APART
 • Gwiazdy na gali jubileuszowej APART
 • Gwiazdy na gali jubileuszowej APART
 • Gwiazdy na gali jubileuszowej APART
 • Gwiazdy na gali jubileuszowej APART
 • Gwiazdy na gali jubileuszowej APART

Fot.: eastnews,pl, apart.pl, Instagram

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.