Kategorie

pomysły na walentynkowy prezent

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej i dla Niego

Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej drugiej połówki? Sprawdź nasze propozycje na romantyczną niespodziankę dla Niej i dla Niego. Na pewno znajdziesz coś, co przyciągnie Twoją uwagę!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz jeszcze pomysłu, czym obdarujesz swoją ukochaną osobę? Poniżej znajdziesz mnóstwo inspiracji, którymi możesz się zasugerować, zastanawiając się nad prezentem. Wierzymy, że na pewno znajdziesz coś, z czego ucieszy się Twój ukochany/ukochana.

Prezent na walentynki dla Niej

14 lutego rządzi się swoimi prawami. Oprócz wszędobylskich zakochanych par spotkać również można trzy stałe elementy: kolor czerwony, podobizny amorka i kształt serduszek pod każdą postacią. Warto, by potraktować to jako małą wskazówkę przy wybieraniu prezentu dla Niej. W naszych propozycjach znajdziesz prezentowe klasyki, z których powinna ucieszyć się każda kobieta. Jeśli chcesz podarować Jej coś seksownego i zmysłowego, postaw na czerwoną bieliznę. Ona zawsze sprawdza się świetnie jako walentynkowy prezent. Twój prezent ma mówić, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym? Postaw na delikatną biżuterię z motywem serduszka. A jeśli Twoja partnerka należy do praktycznych osób, zawsze możesz sprezentować jej nową torebkę lub skórzany portfel, oczywiście w kolorze czerwonym. 🙂

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej:

Prezent na walentynki dla Niego

Podobno mężczyźnie zdecydowanie trudniej jest kupić coś na prezent, niż kobiecie. Zwłaszcza, jeśli nie wiesz, co tak naprawdę lubi. To dość powszechny problem wielu par, które nie są ze sobą jeszcze na tyle długo, by poznać dobrze gust swojego partnera. Jeśli Ty również masz podobny problem, a mimo wszystko chciałabyś podarować osobie, z którą się spotykasz, coś na walentynki, koniecznie spójrz na poniższe propozycje. Spinki do mankietów to biżuteryjny dodatek. Jeśli widzisz, że Twój Walenty lubi modę i często chodzi w koszulach, ten prezent na pewno będzie trafiony. Kolorowe bokserki w motyw ust lub serduszek to coś dla facetów z poczuciem humoru. Jeśli widzisz natomiast, że Twój partner należy raczej do grona praktycznych osób, portfel lub zegarek będzie dla Niego idealnym prezentem.

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego:

Fot.: Shutterstock

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)