Kategorie

PONIEDZIAŁEK: Zestaw idealny na pogodę w kratkę

W deszczowy, szary poniedziałek nie wiesz co na siebie włożyć? Autorka bloga EMILYIMAGINATION wprowadza nas do jesiennych zestawów. Zobacz, stylizację idealną na deszczową porę!

Dzisiejszy dzień przypomina nam o jesieni, która czai się tuż za rogiem. Propozycja od EmilyImagination to mix perełek, w które warto się zaopatrzyć! Kluczowe elementy outfitu to długi, pastelowy trencz, stylowy kapelusz i najmodniejsze spodnie ostatnich sezonów- mom jeans. Razem tworzą świetny, casualowy zestaw na co dzień. Warto zacząć powoli rozglądać się za stylowymi ubraniami na zbliżający się sezon, z którymi skomponujesz równie udane zestawy!

EMILYIMAGINATION

emily imagination blog

Podobne stylizacje znajdziesz na blogu>>> EMILYIMAGINATION <<<

Pastelowy trencz

emily imagination blog

Chcesz wiedzieć na bieżąco co słuchać u EmilyImagination? Wejdź na jej Facebooka!>>> EMILYIMAGINATION <<<

Dodatki

emilyimagination blog

Streetowe zestawy znajdziesz na blogu>>> EMILYIMAGINATION <<<

Emily Imagination na Instagramie

Szukasz codziennej dawki inspiracji? Dołącz do grona followersów EmilyImagination. Znajdziesz tu świetne streetowe stylizacje, które stanowią doskonałą propozycję na co dzień.

Fot.: Zdjęcia autorki bloga EmilyImagination

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.