Kategorie

Pora przeprosić się z zimą, czyli stylowe propozycje blogerek

Chyba zima nie opuści nas tak szybko, jeśli ktokolwiek z Was myślał, że ominie nas śnieg i mróz, ten się mocno pomylił! Skoro wraca, przygotujcie swoją garderobę. Jeśli nie macie pomysłu, co na siebie włożyć, wybierzcie najlepszą stylizację!

Nie wyobrażasz sobie zimy bez ciepłego okrycia wierzchniego, ale za każdym razem, gdy je zakładasz, czujesz się niczym bezkształtna kulka? Dziś mamy dla Was świetną propozycję – nasz ulubiony trend tego sezonu, czyli kolorowe futerko. Teraz nosimy je w różnych odcieniach i łączymy z typowo casualowymi elementami garderoby. To idealne rozwiązanie dla dziewczyn, które chcą się wyróżniać i stawiają na oryginalność. Nie wiem jak Wy, ale my jesteśmy zakochane w takim rozwiązaniu. Zobaczcie poniższe propozycje i koniecznie zagłosujcie na ulubioną stylizację!

Stylizacja Room Kate:

 

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Room Kate<<<

W stylu Room Kate:

Stylizacja Hedonisticat:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Hedonisticat<<<

W stylu Hedonisticat:

⬇Zagłosuj!⬇

[poll id=”256″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji pochodzą z blogów: Room Kate, Hedonisticat

 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment

  • Janek

    Luty 6, 2018 at 1:55 pm

    Jak to samemu się da naklikać wystarczy usunąć historie przeglądarki eh zobaczymy która z dziewczyn ma większe parcie na szkło 🙂