Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Powstanie biografia Hugh Hefnera! Zobacz, kto zagra główną rolę!
hugh hefner

Powstanie biografia Hugh Hefnera! Zobacz, kto zagra główną rolę!

Czy ktokolwiek wątpił, że życie legendarnego założyciela „Playboya” nie zostanie zekranizowane? Hugh Hefner i historie z nim związane, to gotowy materiał na scenariusz! Producenci nie mogli przegapić takiej okazji i już rozpoczęli pracę nad scenariuszem! Kto zagra główną rolę? Będziecie zaskoczeni!

Mimo, że kilka dni temu odbył się pogrzeb milionera, który notabene spoczął w „sąsiedztwie” swojej muzy – Marilyn Monroe,  już wyciekają do mediów pierwsze informację dotyczące jego biografii. Jeśli już zdążyłeś ocenić te działania jako bezduszne granie na śmierci, która dodatkowo podkręci marketingowo wartość filmu, to uspakajamy. Prace nad filmem rozpoczęły się już 10 lat temu, a sam Hugh Hefner mocno aprobował pomysł ekranizacji jego życia.

Kto zagra Hugh Hefnera?

Prawa do historii życia  założyciela „Playboya” wykupił Brett Ratner, twórca m.in. „Czerwonego Smoka” i „Herkulesa” i to właśnie on wyreżyseruje film o ikonie rewolucji seksualnej lat 60/70. Wszystkich jednak najbardziej interesuje, kto wcieli się w rolę Hefnera. Postać ta, tak bardzo zafascynowała jednego z czołowych obecnie hollywoodzkich aktorów, że sam poprosił twórców o przyznanie mu głównej roli. Mowa o Jaredzie Leto, który jest również przyjacielem reżysera. Podobno Bretta Ratnera ujął fakt, że aktor sam poprosił o miejsce w obsadzie i uzasadnił to „chęcią poznania i zrozumienia życia Hefnera”. Jared Leto podobno już był umówiony na spotkanie z założycielem Playboya, na którym miał bliżej poznać jego zachowania i myślenie, jednak… nie zdążył przed jego śmiercią.

Jak myślicie, czy aktor podoła wyzwaniu i uda mu się odegrać bujne oraz ekscentryczne życie milionera? Bez wątpienia jego życie zasługuje na produkcje najwyższej jakości. Jesteśmy niezwykle ciekawe, czy producenci sprostają temu trudnemu zadaniu! Jedno jest pewnie… już nie możemy się doczekać ekranizacji!

[poll id=”184″]

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment