Kategorie

Barbara Kurdej szatan

Poznaj fakty z życia Barbary Kurdej-Szatan

Piękna blondynka o czarującym uśmiechu, która swoją karierę zawdzięcza występowi w… reklamie. Jak udało jej się podbić serca widzów i stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce? Przeczytaj najważniejsze fakty z życia Barbary Kurdej Szatan!

No. 1 Barbara Kurdej-Szatan prywatnie

Mama uczy córkę robic dziubki , czy córka mamę?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Barbara Kurdej Szatan (@barbara.kurdejszatan)

Aktorka pochodzi z Opola i urodziła się 22 sierpnia 1985 roku. Razem z byłym wokalistą RH+, Rafałem Szatanem, oraz ich córeczką Hanią, tworzą rodzinę, którą często możemy podziwiać w kanałach społecznościowych celebrytki. W jednym z wywiadów Barbara zdradziła, że mała Hania jest bardzo do niej podobna, nie tylko z wyglądu, ale również z charakteru – jest uparta i bardzo urokliwa. Celebrytka podkreśla również, że nie jest mamą na cały etat. Potrafi pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym i dodatkowo znaleźć czas na dobrą zabawę.

No. 2 Aktorka teatralna i telewizyjna

Barbara Kurdej-Szatan nie jest kolejną piękną medialną twarzą bez wykształcenia kierunkowego, która zaistniała w telewizji. Ukończyła PWST w Krakowie i uzyskała dyplom aktora dramatycznego. Zanim zrobiło się o niej głośno, grała na deskach Teatru Nowego w Poznaniu, gdzie dostawała niestety głównie role epizodyczne.

No. 3 Reklama Play – przepustka do sławy?

Taka zapatrzona <3 Czyżby w @ewa_farna93? 🙂 #play #playnakarte #internet #backstage

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @play_polska

Jej kariera nabrała rozmachu zaraz po występie w serii reklam sieci komórkowej Play, w których wcieliła się w rolę konsultantki ds. obsługi klienta. Spoty przyniosły jej ogromny rozgłos i sprawiły, że stała się najbardziej rozpoznawalną blondynką w Polsce. Wraz z popularnością reklamy, rosła również liczba propozycji współpracy od reżyserów filmów i producentów telewizyjnych, dzięki którym Barbara szybko wkroczyła na wyższy stopień swojej kariery!

No. 4 Uczestniczka X Factor?

Niewiele osób wie, że Barbara Kurdej-Szatan, oprócz talentu aktorskiego, równie dobrze radzi sobie na scenie jako wokalistka. Potwierdziła to udziałem w programie X Factor, w którym wraz ze swoim zespołem Soul City przeszła pomyślnie przez wszystkie etapy castingów, aby ostatecznie zająć piąte miejsce, zaraz po Ewelinie Lisowskiej.

No. 5 Laureatka Telekamer

 

Basia jest prawdziwą weteranką w zdobywaniu nagród dla najlepszej aktorki! W tym roku po raz trzeci sięgnęła po Telekamerę, co oznacza, że w przyszłym tygodniu zostanie wyróżniona Złotą Kamerą, czyli specjalną nagrodą przyznawaną twórcom, którzy zyskali sobie największe uznanie i sympatię widzów. Oznacza to również, że aktorka nigdy więcej nie będzie mogła być nominowana do otrzymania tego wyjątkowego wyróżnienia.

No. 6 Najgorsza aktorka…

Oprócz nagród zaszczytnych dla aktorów, Barbara Kurdej-Szatan dostała również wyróżnienia, których twórca nigdy nie chciałby otrzymać. Mowa o „Wężach”, czyli odpowiedniku „Złotych Malin”, przyznawanych najgorszej aktorce, aktorowi i reżyserowi. To niechlubne wyróżnienie aktorka odebrała za debiut w filmie „Dzień dobry, kocham cię”, w którym nie popisała się kunsztem aktorskim na najwyższym poziomie.

Najlepsze i najgorsze stylizacje Barbary Kurdej-Szatan

Na koniec warto przyjrzeć się, jak ewoluuje styl aktorki. Zobacz najlepsze oraz najgorsze stylizacje Barbary Kurdej-Szatan.

 

 

Fot.: EastNews, Instagram 

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.