Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Poznaj modelki, o których będzie głośno w 2017 roku!
Kaia Gerber w kampanii Marc Jacobs Beauty

Poznaj modelki, o których będzie głośno w 2017 roku!

Mają oryginalną urodę, tysiące followersów na Instagramie i Snapchacie oraz rozwijającą się w zawrotnym tempie karierę! Poznajcie wschodzące gwiazdy modelingu, o których będzie głośno w tym roku!

Dilone

Modelkę Dilone poznacie po krótkich czarnych lokach, uroczym uśmiechu i zamiłowaniu do rapu z lat ’90. 21-latka z Long Island zadebiutowała w zeszłym roku na pokazie marki Bottega Venetta, a wkrótce potem mogliśmy ją już oglądać na wybiegu Victoria’s Secret . Dilone Przyjechała do  Nowego Jorku z Dominikany, żeby spełnić swoje marzenia o aktorstwie, jednak po tym, jak zaproponowano jej pracę modelki w agencji DNA, postanowiła odłożyć swoje plany o podbiciu Holywood na później. W krótkim czasie udało jej się już wystąpić na okładce m.in. francuskiego wydania ELLE i pójść w pokazach domów mody Chloe, Dries von Noten, Missoni czy Balmain. Na Instagramie śledzi ją ponad 50 tysięcy followersów.

Boo-oop-a-doop❤️️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dilone (@_dilone)

Lameka Fox

Lamekę Fox już oglądaliśmy na pokazie Victoria’s Secret, Yeezy i MiuMiu, a to dopiero początek, bo jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Lameka pochodzi z Waszyngtonu, kocha ciasteczka Oreo i styl Rihanny. Za swój największy sukces do tej pory uważa pracę dla Valentino podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

 

Kaia Gerber

Kaia Gerber zadebiutowała w zeszłym roku jako twarz Alexandra Wanga, linii Marc Jacobs Beauty i na okładce francuskiego wydania magazynu Vogue. Po tak spektakularnym początku kariery w modelingu, 14-letnia córka Cindy Crawford może liczyć już tylko na kolejne sukcesy w branży modowej. Z zapartym tchem śledzimy również karierę jej brata, Presley’a Gerbera.

Stormi Bree

Stormi ma 25 lat i jest nie tylko modelką, ale i utalentowaną piosenkarką i aktorką. Prywatnie spotyka się z modelem Lucky Blue Smithem i razem tworzą jedną z najgorętszy par Internetu. Stormi reprezentuje agencja VISION, a na Instagramie śledzi ją ponad 200 tysięcy obserwujących!

Planning a vacation ?? where should we go??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️STORMI⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ (@stormibree) 13 Lis, 2016 o 2:09 PST

Fot.: eastnews.pl, Instagram 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.