Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hity Urodowe
  • /
  • Piegi jeszcze nigdy nie były tak modne! Poznaj najnowszy urodowy trend!
Tatuowanie piegów na twarzy to nowy urodowy trend

Piegi jeszcze nigdy nie były tak modne! Poznaj najnowszy urodowy trend!

Do niedawna jeszcze budziły kompleksy u wielu kobiet, dzisiaj to najgorętszy trend urodowy 2017 roku! Tatuowanie piegów na twarzy jest teraz tak pożądane, jak wypełnianie ust! Szczęśliwe posiadaczki znamion mogą więc na zawsze pozbyć się kompleksów. A co z tymi, które nie mają piegów? Na ratunek przychodzą nowe tatuaże…

Piegi dodadzą Ci uroku

Jeśli przez długi czas wstydziłaś się swoich znamion i piegów na ciele, porzuć wreszcie te ograniczające pewność siebie kompleksy i zacznij eksponować swoje ciało z dumą. Bo piegi jeszcze nigdy nie były tak modne! Na Instagramie coraz częściej możemy obserwować piękności, których skóra daleka jest od ideału. Dziewczyny coraz chętniej pokazują swoje niedoskonałości, inspirując przy tym innych, ponieważ to właśnie drobne przebarwienia i znamiona czynią nas oryginalnymi. Posiadaczki rudych włosów uznawane są więc za prawdziwe seksbomby, szczęście mają również te z nas, które dostają piegów wraz z promieniami słońca. Ale co z tymi, które nie mają skłonności do znamion na ciele?

Tatuowanie piegów na twarzy

Nam z pomocą przychodzi permanentny makijaż piegów, czyli potocznie mówiąc, ich tatuowanie. Na czym polega zabieg? Wygląda on praktycznie tak samo, jak wykonywanie trwałego makijażu brwi lub ust. Kosmetyczka za pomocą specjalnego aplikatora wypełnionego tuszem, tatuuje na naszej twarzy małe kropki w wybranych przez nas wcześniej miejscach. Efekt zabiegu może utrzymywać się aż do trzech lat! Twarz po zabiegu może wydawać się lekko opuchnięta, a same piegi wyglądem przypominają ukąszenie komara, jednak bez obaw. Po kilku dniach od zabiegu zaczerwienienia znikają, a piegi wreszcie zaczynają przypominać te naturalne. Obecnie możemy obserwować coraz więcej dziewczyn, które decydują się na sztuczne piegi. Oczywiście większość z nich się do tego nie przyznaje twierdząc, że to ich naturalna cera.

 

Gwiazdy z piegami

Julianne Moore, Emma Watson, Magda Jasek, czy Weronika Rosati – wszystkie z nich uznawane są za przepiękne, ale przede wszystkim naturalne. Choć występuje między nimi różnica wieku, trzeba przyznać, że wszystkie wyglądają naprawdę uroczo, ale zarazem zmysłowo. Oczywiście głównie za sprawą piegów. Gwiazdy bardzo chętnie podkreślają swoje znamiona, które dodają im oryginalności. Może czas więc, abyś i Ty zaprzyjaźniła się ze swoimi piegami  i zaczęła nosić je z dumą? Niech te zdjęcia będą dla Ciebie dawką inspiracji:

Fot.: Shutterstock, Instagram

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)