Kategorie

Poznaj przedsiębiorcze córki Donalda Trumpa!

Wielka machina kampanii prezydenckiej w USA dobiega powoli końca. Wszystkie reflektory medialne i oczy amerykańskich obywateli skierowane są w stronę kandydatów na głowę państwa oraz ich rodzin. My dzisiaj przyjrzymy się bliżej córkom Donalda Trumpa, które na debacie prezydenckiej zachwalała sama Hillary Clinton. 

Fakty o Ivance Trump

 

Me @ 14 yrs old #tbt

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

Ivanka Trump to córka Donalda Trumpa i jego ex żony Ivany – byłej modelki o czesko-amerykańskich korzeniach. Niewątpliwie córka odziedziczyła po niej urodę, którą już od najmłodszych lat dostrzegali agenci domów mody. To była tylko kwestia czasu, żeby piękna Ivanka pozowała dla najlepszych magazynów i projektantów. Już w wieku 15 lat jej twarz zdobiła okładkę magazynu „Seventeen”, później mogliśmy ją również podziwiać w wydaniach m.in Forbes, Elle Mexico oraz w 2007 w Harper’s Bazar. Oprócz pozowania, Ivanka ma również doświadczenie w roli modelki na wybiegu, gdzie prezentowała ubrania m.in Versace i Thierry Mugler.

Karierę modelki Ivanka Trump poświęciła jednak na rzecz wielomilionowych biznesów. Po skończeniu elitarnego Uniwerystetu w Pennsylvani na wydziale zarządzania, zatrudniła się w firmie deweloperskiej Forest City Enterprises, aby nabrać niezbędnego doświadczenia w biznesie. Po tym okresie już nic nie stało na przeszkodzie, aby Ivanka przejęła interesy ojca. Została wiceprezesem w Trump Organizator, zajmującym się nieruchomościami oraz jest współtwórczynią jednej z najszybciej rozwijających się sieci hoteli luksusowych – Trump Hotel.

Shoes on shoes on shoes. #shoesdaytuesday #loveIT #ivankatrumpshoes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

Mimo milionowych zarobków Ivanka nie chce spoczywać jedynie na laurach wypracowanych przez ojca, dlatego otworzyła również biznesy sygnowane jej imieniem. Jej zainteresowania rynkowe skierowane są w stronę branży fashion, dlatego na rynku ukazały się buty, torebki oraz biżuteria produkowana pod szyldem IvankaTrump.

Produkty Ivanki skierowane są do kobiet nowoczesnych, prowadzących biznesowy tryb życia, które pomiędzy zawodowym profesjonalizmem znajdują również miejsce dla rodziny i samorealizacji. Stąd też hasło promujące kampanie reklamowe #WomenWhoWork, które nawiązuje do niezależności kobiet.

Fakty o Tiffany Trump

Imię drugiej córki Donalda Trumpa nie mogło być przypadkowe. Nawiązuje ono oczywiście do twórcy ekskluzywnej biżuterii Tiffany&Co. Dla Donalda Trumpa imię to ma również znaczenie symboliczne, ponieważ na butiku Tiffany, znajdującym się na rogu 5th i 57th alei w Nowym Jorku, zbudował on swój najbardziej okazały wieżowiec, czyli Trump Tower.

Tiffany jest bardzo zaradną i ambitną, młodą osoba, która nie zadowala się jedynie fortuną ojca. Dlatego idąc w ślady swojej siostry, brata, ojca i dziadka została studentką na Uniwerystecie w Pennsylvani, który należy do elitarnego grona prywatnych uczelni, nazywanych „Ligą Bluszczową”. Tiffany przygotowuje się obecnie do egzaminu LSATs, który ma jej dać przepustkę do wykonywania zawodu prawnika.

Happy Birthday dad! I love you!?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump)

Jak przystało na piękna i młodą amerykańską milionerkę, Tiffany szybko zyskała również popularność w social media. Jej Instagram liczy 244 tys. obserwatorów, którzy chętnie komentują dodawane przez nią posty. Niestety córce jeszcze daleko do sukcesu jaki osiągnął fanpage jej ojca – Donalda Trumpa, który zebrał aż 2,6 mln „fanów”.

Control the tempo and you can usually control the game??✔️ #internlife #aeffe #philosophy #lorenzoserafini

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump)

Podobnie jej jak siostra, Tiffany również darzy miłością świat mody. Dlatego w jej CV znajdziemy wzmiankę o stażu, który odbyła w redakcji imperium fashion, czyli VOGUE. Krążą pogłoski, że młodsza córka Trumpa była ulubienicą samej Anny Wintour,  która zapraszała ją na prywatne lunche.

Fot.: EastNews, GettyImages, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.