Kategorie

Maja Ostaszewska

Poznaj przekorny styl Mai Ostaszewskiej!

Maja Ostaszewska to aktorka inna niż wszystkie! Wyróżnia się podejściem do mody i wyrazistym stylem. O polskiej gwieździe wkrótce będzie z powrotem głośno, a to za sprawą najnowszego „Pitbulla”. Czy przemawia do Was jej styl?

Maja Ostaszewska jest jedną z tych aktorek, które nie afiszują się zbytnio na ściankach, a warszawskie posh imprezy raczej nie są w jej stylu. Krakowska aktorka bardzo skrupulatnie wybiera eventy na których się pojawia, dbając o to, żeby jej obecność mogła również przynieść społeczne korzyści, dlatego częściej zobaczymy ją na imprezach charytatywnych, niż branżowych spotkaniach. Mimo to, jeśli już Maja pojawia się na ściance to zawsze bryluje stylem w otoczeniu. Jej przepis na udaną stylizacje to zdecydowanie wyrafinowany minimalizm, połączony z męskimi elementami garderoby.

Styl Mai Ostaszewskiej

@maja.ostaszewska by me for TVN #tvn #maja #ostaszewska #majaostaszewska ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika works / represented by (@adamplu) 19 Lip, 2016 o 5:52 PDT

Maja zawsze nosi się bardzo klasycznie, bez wymyślnych ekstrawagancji, dlatego ciężko w jej stylizacjach o modową wpadkę. Kroje, które wybiera zawsze podkreślają jej nienaganną figurę. Piękne sukienki o prostych krojach, ołówkowe spódnice połączone z elegancką koszulą oraz garnitury, to rzeczy które dominują w garderobie aktorki. W jej stylizacjach zawsze wyróżnia się tylko jeden akcent kolorystyczny, który zazwyczaj pojawia się na ustach w postaci intensywnego koloru szminki.

Maja Ostaszewska w Pitbullu

Maję Ostaszewską znamy z ról gdzie nie emanuje kobiecością, np. rola w filmie „Body/Ciało”, wymagała od aktorki sporej zmiany wizerunku: zafarbowania włosów na nieatrakcyjny, mysi kolor oraz znacznego zwiększenia wagi. Sama aktorka śmiała się, że w polskiej kinematografii nie czeka na nią już żadna rola seksbomby. Okazało się jednak, że Maja Ostaszewska dostała angaż w filmie „Pitbull”, w którym zagrała „romantyczną dresiarę”, ociekającą seksapilem. Do tej roli aktorka również musiała przejść dużą metamorfozę: sztuczne rzęsy i paznokcie, rozjaśnione włosy i wiele godzin spędzonych na siłowni – wszystko aby zbliżyć się do looku „dziewczyn piłkarzy”, które były inspiracją dla charakteryzatorów tej postaci.

Dowiedz się więcej o gwiazdach!! <<< KLIK >>>

 

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.