Kategorie

LP, muzyka, alternatywa

Poznaj styl tajemniczej LP

Chociaż w branży muzycznej jest znaczącą postacią, świat usłyszał o niej dopiero niedawno. O kim mowa? LP, czyli Laura Pergolizii, to autorka przebojów m.in. Christiny Aguilery, Beyonce, Leony Lewis i Rity Ory. Specjalnie dla Was przyglądamy się z bliska jej stylowi. 

Normcore jako źródło inspiracji

Normcore to potocznie tzw. ,,trend na normalność”. Przedstawiciele tego nurtu w modzie ulicznej starają się inwestować w ponadczasowe formy ubrań, nie ulegać sezonowym hitom sprzedażowym i nie lubią wyróżniać się z tłumu. Analizując stylizacje LP można zauważyć dużą inspirację tym nurtem. Artystka lubi pojawiać się w białych t-shirtach i obcisłych jeansowych rurkach. Rzadko kiedy możemy spotkać ją w wymyślnych kreacjach w stylu Rihanny. Widać, że Laura potrafi podkreślić swoją naturalność w prosty, niewymuszony sposób.

Вы уже успели Ее полюбить так как я? #LP #laurapergolizzi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika БАБОЧКИ ручной работы.МОСКВА (@romaneska.ru) 22 Paź, 2016 o 7:02 PDT

Mocny akcent – ozdobna biżuteria

Aby uniknąć nudy, wokalistka przełamuje swoje stylizacje oryginalną biżuterią. Możemy zaobserwować, że jest prawdziwą fanką srebrnych bransolet i wisiorków w stylu boho. W towarzystwie jej tatuaży wyglądają niebanalnie. Jeżeli Wy również lubicie nietypowe ozdoby, poniżej znajdziecie propozycje, które powinny Was zainteresować:

#хочунаконцерт#lp#laurapergolizzi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katy (@dudakovaekaterina) 23 Paź, 2016 o 2:15 PDT

Okrycia wierzchnie

Największą modową słabością LP są kurtki. Każdy jej występ to  inny żakiet lub ramoneska. Inspirują ją kreacje Michaela Jacksona, barokowy przepych, a innym razem minimalistyczne, rockowe uniformy. Cóż… kobieta zmienną jest, a LP potwierdza prawdziwość tych słów.

Focus na buty

Od zawsze wiadomo, że odpowiednio dobrane obuwie jest zwieńczeniem całej stylizacji. Artystka doskonale zna tę zasadę, dlatego podkreśla swoje stroje eleganckimi pantoflami lub skórzanymi sztybletami. Wszystko utrzymane w estetyce lat 70. tworzy spójną, charakterystyczną całość. Androgyniczność stylu LP sprawia, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna może poczuć się w nim swobodnie.

#lp #laurapergolizzi #lppoland #imlpofficial #lpfanclubpl #laurapergolizzi #laura_pergolizzi #lpfanclub

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monia M (@mmoonniikkaa83) 2 Lis, 2016 o 4:10 PDT

Fot.:Instagram