Kategorie

torebka

Poznaj zwycięzcę w konkursie WITTCHEN!

Kto zostanie szczęśliwą posiadaczką eleganckiej torebki od WITTCHEN? My już wiemy! Zobaczcie, która stylizacja najbardziej przypadła do gustu konkursowemu jury! Torebka już czeka na zwycięzce!

Zwycięska stylizacja w konkursie

Tematyką naszego ostatniego konkursu były postacie z filmów i seriali, które jak widać, są dla Was bardzo inspirujące! Do naszej zakładki konkursowej spłynęły setki zestawów, w których odwzorowaliście styl swoich ulubionych bohaterów. Jedna stylizacja zyskała jednak największe uznanie jury i to właśnie ona zostanie nagrodzona piękną torebką marki WITTCHEN. Zobaczcie, kto wygrał!

 

Stylizacja, która została nagrodzona:

 

cameron diaz
Inspiracją do stworzenia tej stylizacji była Elizabeth, główna bohaterka filmu „Zła kobieta”. Jest ona nauczycielką… jednak bardzo niekonwencjonalną, co zresztą można zaobserwować w jej stylizacjach. Elizabeth nie stroni od niebotycznie wysokich szpilek oraz wąskich ołówkowych spódnic, które podkreślają jej idealne kształty. Kobieca i wyzywająca stylizacja w stylu głównej bohaterki nie obejdzie się bez intensywnego koloru, dlatego czerwień na bluzce jest mocnym elementem tego zestawu. Twórcą zwycięskiej stylizacji jest NATUNIAA, której bardzo dziękujemy za wspaniały set.

Zwyciężczyni konkursu otrzyma piękną, skórzaną torebkę z kolekcji Elegance marki WITTCHEN, która dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na eleganckie wyjścia.

Zachęcamy do tworzenia stylizacji w naszym kreatorze i inspirowania innych swoim stylem. Może to właśnie Tobie uda się zostać zwycięzcą w następnym konkursie organizowanym przez Allani?

Jak tworzyć zestawy? To bardzo proste!      <<ZOBACZ>>

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.