Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Poznajcie modelkę, która zastąpi Carę Delevingne
Natalia Castellar modelka z bujnymi brwiami

Poznajcie modelkę, która zastąpi Carę Delevingne

Zapomnij o pensecie i regularnych wizytach u kosmetyczki! W tej dziewczynie zakochał się świat mody, a wszystko za sprawą gęstych brwi! Wytykana palcami przez rówiesników, odnalazła się w świecie modelingu! Czy zasłużenie?

Wyrazisty, mocno zarysowany łuk brwiowy powrócił do łask już parę sezonów temu. Panie nie muszą już wyrywać włosków, ani wstydzić się faktu, że mają gęstsze brwi. Są one znakiem rozpoznawczym Brooke Shields, Natalii Vodianovej, Cindy Crawford oraz Denise Richards. Do dziś gwiazdy te uważane są za ikony piękna i trudno byłoby je sobie wyobrazić bez tego atrybutu. Era na wyraziste, gęste i grube łuki brwiowe niedawno powróciła na nowo! Trend ten podbija pokazy mody, a wszystko dzięki Carze Delevingne. Niedawno do tego zacnego grona dołączyła modelka… Natalia Castellar.

Too lazy 4 a filter

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Castellar Calvani (@kactye)

Niezwykle gęste brwi Natalii Castellar to niewątpliwie jej znak rozpoznawczy, a jednocześnie największy urodowy kompleks. W szkole 17-letnia modelka była notorycznie wyśmiewana i odrzucona przez swoich rówieśników, ze względu na swoją indywidualność.  Pomimo nieprzyjemnych komentarzy kierowanych w jej stronę przez wiele lat, nie poddała się i przeobraziła swój kompleks w największy atut. A wszystko za sprawą mediów społecznościowych!

Gotta keep those lips moisturised

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Castellar Calvani (@kactye)

Jak się okazuje, Internet nie jest taki zły, jak może się niektórym wydawać. To narzędzie, które służy również dobrym rzeczom! O jego sile mogła się przekonać bohaterka naszego artykułu. Natalia zaczęła wrzucać na Instagram proste portrety, robione przez jej siostre Biancę, miłośniczkę fotografii. Na zdjęciach tych uwidocznione zostały moco zarysowane brwi Natalii. Zarówno portrety, jak i unikalna uroda modelki przyjęły się znakomicie, przyciągając tym samym coraz więcej obserwatorów.

?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Castellar Calvani (@kactye)

Natalia Castellar – modelka z bujnymi brwiami

Nie minęło wiele czasu, by Castellar zwróciła na siebie uwagę również modowych headhunterów! Niedawno Portorykanka podpisała kontrakt z prestiżową agencją „Next”, do której należą takie modelki jak Anja Rubik, Karlie Moss i Miranda Kerr. Natalia robi również prawdziwą furorę na Instagramie – obserwuje ją już 64,8 tysiąca osób, a liczba ta ciągle rośnie! Taką popularnością nie może się zapewne poszczycić żaden z jej hejterów. Cała  historia zakończyła się dla Castarillo niezwykle pozytywnie. Modelka zaakceptowała swoje ciało i zwalczyła kompleksy, które uczyniły ją wyjątkową. Jak myślicie, czy odniesie wielki sukces w świecie mody ?

 

Fot.:Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment