Kategorie

siostry godlewskie 2018

Poznajcie siostry Godlewskie, czyli nowe ikony polskiej mody

Nagle pojawiły się w polskim show businessie przyprawiając o ból głowy i uszu tysiące Polaków. Siostry Godlewskie nie tylko słyną z oryginalnego głosu, ale i z kontrowersyjnych stylizacji. Ubrałybyście się tak jak one?

Kim są siostry Godlewskie?

Jaka byłaby polska scena muzyczna bez sióstr Godlewskich? Z pewnością pozbawiona fałszu. Ich brawurowe wykonanie popularnych piosenek sprawiło, że pod koniec zeszłego roku o nietypowym rodzeństwie z Malborka usłyszała cała Polska. Sióstr Godlewskich tak naprawdę jest pięć, jednak tylko trzy z nich wryły się w zbiorową pamięć Polaków. Magdalena Godlewska zdążyła zabłysnąć w TV, a teraz zajmuje się prowadzeniem salonu medycyny estetycznej. Monika, znana jako Esmeralda Godlewska występowała w kilku niszowych produkcjach telewizyjnych, a obecnie trudni się śpiewem. Tak samo jak Małgorzata Godlewska. Niedługo zresztą Esmeralda i Małgorzata rozpoczną swoje tournée po całej Polsce. Jesteście gotowi na ich koncerty?

Styl sióstr Godlewskich

Siostry Godlewskie wspięły się nie tylko na szczyty dobrego gustu muzycznego – dzięki nim granica tandety i przaśnej garderoby została jeszcze bardziej przesunięta. Zarówno Esmeralda, jak i Magdalena Godlewska uwielbiają jedno – podkreślać swoje nienaturalne części ciała. Im więcej piersi odkrywa rozpięta koszula, im bardziej wyeksponowana jest pupa i podkreślone długie nogi, tym lepiej. Służą temu skąpe i seksowne do granic możliwości ubrania: obcisłe bluzeczki z olbrzymimi dekoltami, wąskie rurki biodrówki, mini spódniczki i kuse kurteczki. Oczywiście, nie może zabraknąć topowych dodatków: muszkieterek i szpilek na niebotycznych obcasach. Siostry Godlewskie są wręcz rozmiłowane w skórze, futrach, sznurowaniach i błyszczących elementach – najlepiej, aby wszystko zawarte było w jednej stylizacji.

W stylu sióstr Godlewskich:

Makijaż według sióstr Godlewskich

Stylizacje rodem z wiejskiej dyskoteki nie mogą istnieć bez jednego – stosownego makijażu. Tutaj również króluje tandeta! Napompowane usta muśnięte błyszczykiem, warstwy sztucznych rzęs, osypujący się z policzków rozświetlacz i idealnie cienkie brwi wyrysowane od szklanki… U sióstr Godlewskich jest co podziwiać! Czy myślicie, że popularne rodzeństwo ożywi makijażowe trendy, które już jakiś czas temu odeszły do lamusa?

Siostry Godlewskie kochają te ubrania, a Ty?

Fot.: Instagram @esmeralda_godlewska, @godlewska_gosia, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

3 komentarze