Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Prosto z kąpieli na czerwony dywan? Nie zgadniecie, w czym przyszła Rita Ora…
rita ora

Prosto z kąpieli na czerwony dywan? Nie zgadniecie, w czym przyszła Rita Ora…

Czy gwiazdy potrafią nas jeszcze czymś zaskoczyć? Wydawało nam się, że nie, jednak jak zwykle byłyśmy w błędzie! Ranking najdziwniej ubranych gwiazd na czerwonym dywanie właśnie zyskał nową liderkę – Rita Ora zwyczajnie zapomniała się ubrać. Zobaczcie!

Rita Ora w szlafroku na czerwonym dywanie

Każda z nas kiedyś była spóźniona i w pośpiechu kompletowała stylizację, goliła nogi, czy poprawiała makijaż. Żadna jednak nie odważyłaby się wyjść z domu w niekompletnej stylizacji lub w zestawie odpowiednim jedynie do SPA. Okazuje się, że gwiazdy mają inny poziom estetyki, a granicę dobrego smaku potrafią znacznie przekroczyć, wybierając zestawy, które jedynie mogą wywołać wielkie zdziwienie na naszej twarzy.

Czerwony dywan kojarzy nam się z zapierającymi dech w piersiach, wyjątkowymi stylizacjami, o których będziemy jeszcze długo pamiętać. Rita Ora niewątpliwie spełniła wszystkie te wytyczne, jednak niestety w niezbyt pozytywnym kontekście. Brytyjska wokalistka na niedzielną galę MTV EMA 2017 przyszła w sukience imitującej… biały szlafrok i w turbanie z ręcznika, założonym na głowę. Czyżby celebrytka w pośpiechu wyskoczyła z wanny wprost na czerwony dywan, zapominając o swojej wieczorowej kreacji? Niekoniecznie.

Wskazuje na to chociażby fakt, że Rita Ora zadbała o kompletny image, na który składa się perfekcyjny, wieczorowy makijaż oraz bogato zdobiona, diamentowa biżuteria. Szczególnie wzrok przyciąga niezwykle misternie wykonana kolia, która nadaje „stylizacji” luksusowego charakteru. Wokalistka zadbała również o piękne pantofelki w srebrnym kolorze, które komponowały się z jej świecidełkami na uszach i szyi. Szlafrok brytyjskiej divy nie pochodzi również z półek sklepów zajmujących się wyposażeniem SPA – to kreacja hiszpańskiej marki Palomo Spain, która znana jest z ekscentrycznych, wywołujących kontrowersje projektów. Rita Ora postanowiła zaszokować i doskonale jej to wyszło, jednak warto postawić sobie pytanie „czy ekstrawagancja na czerwonym dywanie nie idzie już o krok za daleko”? Dla nas to już delikatna przesada.

Zwycięzcy MTV EMA 2017

Mimo że Rita Ora skradła całkowicie show swoimi licznymi i szokującymi kreacjami, to nie możemy zapominać, że gala MTV EMA to nie tylko ekscentryczna prowadząca, ale przede wszystkim muzyczni zwycięzcy. Kto został największym wygranym gali? Niewątpliwie idol nastolatek Shawn Mendes, który zgarnął aż trzy statuetki – dla najlepszego artysty, utworu oraz najwierniejszych fanów. Nie obyło się również bez zaskoczeń! Statuetkę najlepszej artystki pop otrzymała Camila Cabello. Ta młoda wokalistka pokonała m.in. Taylor Swift, która od początku była faworytką do nagrody. Musimy również przyznać, że z naszym zdziwieniem spotkał się wybór najlepszego wykonawcy hip-hop. Nagrodę otrzymał Eminem, który… jeśli dobrze liczymy, w tym roku wydał dwie piosenki. Czy na pewno zasługiwał na to miano? Wśród nagrodzonych osób znaleźli się jeszcze Ed Sheeran, David GuettaZayn oraz 30 Seconds To Mars. Zobacz, jak prezentowali się na czerwonym dywanie:

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.