Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Przeszła 50 operacji, żeby wyglądać jak Angelina Jolie – tylko dla ludzi o mocnych nerwach
sobowtór Angeliny Jolie

Przeszła 50 operacji, żeby wyglądać jak Angelina Jolie – tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Paranoiczna miłość do idola, czy niepohamowana chęć zyskania sławy? Ostatnio coraz częściej media donoszą o fanatycznych fanach, którzy dokładają wszelkich starań, żeby stać się żywym odpowiednikiem swoich ulubieńców. Często metamorfoza jest tak drastyczna, że ich odbicie w lustrze zaczyna przypominać kreaturę nie z tego świata. Poznaj Sahar Tabar – sobowtóra Angeliny Jolie.

Niedawno media rozwodziły się nad tragicznym w skutkach zabiegiem, którego dopuściła się nastoletnia fanka rapera Popka. Dziewczyna, idąc śladem swojego idola, wytatuowała sobie na czarno gałki oczne, w konsekwencji czego stopniowo traci wzrok. Efekt jest nieodwracalny i rzutuje na całe przyszłe życie młodej Polki. Przypadek ten pokazuje, jak daleko mogą posunąć się fani, których fanatyzm wykracza poza granice rozsądku.

Sahar Tabar – sobowtór Angeliny Jolie

Przykładów jest znacznie więcej. Świat jednak ostatnio żyje jednym – niezwykle drastyczną przemianą Sahar Tabar z Iranu, która swoje życie podporządkowała metamorfozie w sobowtóra Angeliny Jolie. 19-latka poddała się dziesiątkom operacji (media donoszą, że blisko 50.) mających na celu zbliżyć jej wygląd do wytworzonego w wyobraźni ideału. Tym samym kobieta poprawiła sobie m.in. nos, kości policzkowe, usta, brodę… Efekt? Bezlitośni komentatorzy bardziej zauważają w niej „Gnijącą pannę młodą”, niż sławną aktorkę. Dziewczyna jednak nic nie robi sobie z krytyki i jeszcze prężniej kreuje swój wizerunek. Jak widać, szybko zaowocowało to sporą popularnością, ponieważ Sahar Tabar zgromadziła na swoim Instagramie ponad 500 tys. obserwatorów!

Ubrania w stylu Angeliny Jolie:

Wszystko dla popularności?

Krążą jednak spekulacje, że Sahar Tabar to skrupulatnie wyreżyserowana postać, która w imię sławy jest w stanie uciec się do oszustwa. Do Internetu wyciekły już plotki, że na co dzień dziewczyna wygląda całkowicie zwyczajnie, a jej koszmarna kreatura, jaką prezentuje na swoim profilu jest efektem obróbki graficznej oraz teatralnej charakteryzacji. Czyżby nastolatka szukała taniej sensacji? Najsmutniejszy jest fakt, że poskutkowało to niewiarygodną popularnością…

Klasyczne ubrania w stylu Angeliny Jolie: 

Historia Sahar Tabar przypomina nam metamorfozę polskiej Barbie >>> przeczytaj więcej <<<

Fot.: Instagram 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.