Kategorie

olimpijczycy

Przystojni zawodnicy z Igrzysk Olimpijskich w RIO

Olimpiada skupia rzeszę wiernych kibiców, którzy bacznie obserwują poczynania sportowców reprezentujących ich kraj. Przewaga jednak jest znaczna po męskiej stronie publiczności… co zrobić, żeby kobiety również zainteresowały się olimpijską rywalizacją? Znalazłyśmy na to sposób!

Olimpiada w Rio wciąż podgrzewa sportowe emocje, zaskakując nas wydarzeniami z Wioski Olimpijskiej każdego dnia. Łzy szczęścia, porażki, triumfalne gesty i akty bezradności, to nieodzownie obrazy związane ze sportowymi rozgrywkami. Emocje te udzielają się również wiernym kibicom, którzy bacznie śledzą poczynania naszej kadry olimpijskiej. Niestety trzeba przyznać, że 7 medali oraz głośne afery, to nie jest do końca satysfakcjonujący Polaków wynik… Olimpiada jednak wciąż trwa, dlatego mocno trzymamy kciuki za naszych reprezentantów! My jednak znalazłyśmy sposób, który czyni współzawodnictwo w RIO, jeszcze bardziej atrakcyjnym… dosłownie! Oglądając Olimpiadę, wybrałyśmy najprzystojniejszych sportowców! Zobacz kto znalazł się w naszym subiektywnym zestawieniu!

Pita Taufatofua – specjalista od teakwondo

Great day on the set of @todayshow with @adrianalima ! #brazil #tonga

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pita Taufatofua (@pita_tofua) 8 Sie, 2016 o 4:37 PDT

 

Tego zawodnika poznał już cały świat, zanim jeszcze zdążył wejść na matę. Dlaczego? Pita Taufatofua to 32 letni reprezentant Tonga, uprawiający teakwondo. Jest on pierwszym reprezentantem tego państwa na Igrzyskach Olimpijskich, dlatego otrzymał zaszczytną pozycję chorążego w trakcie inauguracji otwarcia. Trzeba przyznać, że Pita w 100% wykorzystał tę chwilę! Wszystko za sprawą jego stroju, a dokładnie jego braku! Reprezentant Tonga zaprezentował się w samej spódnicy w etniczne wzory, a swoją perfekcyjną klatę obficie wysmarował oliwką. Jego „strój” błyszczał na tle innych, narodowych kostiumów i zapewnił mu szeroki rozgłos! Nawet Adriana Lima nie mogła się oprzeć temu przystojniakowi!

Luca Dotto jako pływak i model jednocześnie

 

Luca Dotto 26 letni pływak reprezentujący Włochy. Reprezentuje styl dowolny, w którym jest rekordzistą w obrębie swojego kraju. Luca swoją przygodę z pływaniem rozpoczął w zaskakujący sposób, ponieważ w wieku 6 lat został wrzucony do basenu! Przerażona matka próbowała go wyciągnąć, jednak on bezpiecznie sam dopłynął do brzegu. Od tej pory rozpoczął mordercze treningu, które doprowadziły go na szczyt! Po za sportem Luca doskonale sprawdza się również w świecie modelingu. Sportowiec użyczył swojej twarzy w kampanii bielizny oraz okularów w kampanii Armani! Trzeba przyznać, że w każdej dziedzinie mierzy wysoko!

 

Zobacz najbardziej stylowych piłkarzy Euro!! >>>

Paweł Korzeniowski – nasz polski reprezentant

#nevergiveup #rio2016 #swimming#fun @filip.s

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pawel Korzeniowski (@gruboswim) 17 Mar, 2016 o 12:13 PDT

 

Paweł Korzeniowski to nasz reprezentant w pływaniu stylem motylkowym, który ma zaszczyt już czwarty być ambasadorem Polski na Igrzyskach Olimpijskich! Jego zasługi sportowe są wręcz wybitne! Paweł jest wielokrotnym rekordzistą, mistrzem Polski oraz mistrzem i wicemistrzem Europy. No nasza prawdziwa perełka narodowa! Oprócz tego, przyznajcie, że jego ciało prezentuje się perfekcyjnie…To wynik wielogodzinnych treningów na basenie!

Alex Ranghieri i siatkówka plażowa

 

Musimy przyznać, że siatkówka plażowa, to jedna z naszych ulubionych olimpijskich dyscyplin… Piękne widoki, piasek i przystojni, wysocy mężczyźni, to widok, dzięki któremu zostaje pobudzona nasza pasja do biernego, ale zawsze sportu! Wśród zawodników siatkarskich, szczególnie przykuł naszą uwagę liczący 2 metry wysokości, włoski zawodnik Alex Ranghieri. Jego pięknie wyrzeźbione ciało naprawdę przykuwa wzrok, co niestety skutkowało ciągłym brakiem świadomości co do wyniku meczu!

Clemente Russo na ringu i poza nim

Vivi l’esperienza della realtà virtuale. #SamsungDistrict #Milan #galaxyteam #Olympics #roadtoRio #iocimettolafaccia @samsungitalia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Clemente Russo (@clementerussoofficial) 30 Cze, 2016 o 1:15 PDT

 

Clemente Russo to włoski bokser, który na swoim koncie ma już mistrzostwo świata  w wadze ciężkiej oraz dwukrotnie wicemistrzostwo olimpijskie. Ten zawodnik pokazuje, że bez ciężkiej pracy nie ma mowy o wynikach! Na jego Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z siłowni, na której śmiało eksponuje swoje idealnie wyrzeźbione mięśnie. Mimo, że nie należy już do najmłodszych zawodników, ponieważ ma 34 lata, to wciąż sieje postrach na ringu, nawet wśród młodszych przeciwników. Fankami boksu nie jesteśmy, ale przyznajcie, że prywatnie prezentuje się naprawdę dobrze! Zdecydowanie musiał znaleźć się w naszym zestawieniu!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Z KATEGORII: MĘSKI STYL

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.