Kategorie

Quiz

QUIZ! Dowiedz się czy jesteś hipsterem modowym!

Praktycznie podchodzisz do najnowszych trendów? A może jesteś prawdziwym hipsterem modowym? Rozwiąż krótki QUIZ i dowiedz się jakie jest Twoje podejście do mody. Zapraszamy do zabawy!

QUIZ

1. Jeśli dostałabyś 6000 zł i mogłabyś je wydać na jedną z tych rzeczy, co byś kupiła?

quiz

2. Które z poniższych sneakersów chciałabyś mieć ?

quiz

3. Styl z której dekady jest Ci najbliższy?

quiz

4. Który z tych modnych akcesoriów jest dla Ciebie najbardziej cool?

quiz

5. Najlepsza stylizacja z Fashion Week to…

quiz

WYNIKI

Odpowiedziałaś na wszystkie pytania? Teraz podlicz swój wynik! Jeśli zaznaczyłaś najwięcej odpowiedzi:

„A”

Moda jest bardzo ważnym aspektem Twojego życia, jednak nie tracisz głowy dla sezonowych trendów lub niebotycznie drogich dodatków. Wiesz, że styl się po prostu ma, a nie zdobywa drogimi metkami. Najczęściej kupujesz w sieciówkach lub sklepach vintage, w których często wynajdujesz oryginalne perełki. Zakupy robisz w trakcie dużych, sezonowych wyprzedaży, w końcu po co przepłacać za tą samą rzecz? W Twojej szafie królują buty na płaskiej podeszwie oraz praktyczne, pojemne torby, które pomieszczą laptopa oraz inne skarby, które zawsze musisz mieć przy sobie. Lubisz czytać o modzie i inspirować się najnowszymi trendami, jednak wszelkie mocno selekcjonujesz pod kątem praktycznych korzyści, dlatego w Twojej szafie na pewno nie znajdziemy mikro torebek, które nie pomieszczą nawet chusteczek!

„B”

Tak to Ty! Niewątpliwie jesteś hipsterem modowym! Wszelkie trendy wyszukujesz za nim staną się one popularne i nie szczędzisz na nie pieniędzy! Dokładnie wiesz, co noszą zagraniczne fashionistki i blogerki, ponieważ bacznie śledzisz ich strony oraz newsy ze świata mody. VOGUE to Twoja biblia! Inspiracje, które w nim znalazłaś wieszasz nad biurkiem na swojej moodboard! Jeśli coś jest modne, to musi znaleźć się w Twojej szafie, nawet jeśli jest niepraktyczne lub bardzo niekonwencjonalne. Jednak Ty nie boisz się szokować, a opinie innych nie wpływają na Twój styl. Na Instagramie i Facebooku masz wielu followersów, którzy podziwiają Twoje dopracowane zdjęcia, namiętnie je komentując. Jeśli miałabyś wybór: torebka Fendi czy miesięczny zapas jedzenia… wybrałabyś? Sama odpowiedz sobie na to pytanie.

„C”

W modzie najbardziej cenisz klasykę. Uwielbiasz wszystko co ponadczasowe i z duszą. Dlatego w Twojej szafie znajdziemy niewiele rzeczy, ale bardzo dobrych jakościowo, które wyróżniają się prostą, ale kultową formą. Twoim największym marzeniem jest bestsellerowa torebka od Chanel albo szpilki od Louboutin. Nie lubisz ekstrawagancji oraz przesadnych wzorów więc kolory jakie królują w Twojej szafie to biel, czerń oraz szarości. Doskonale znasz trendy, które poznajesz czytając drukowane magazyny modowe, jednak nie poddajesz się ślepo ich wpływowi. Wybierasz dla siebie tylko to co pasuje do Twojego stylu. Ulubiony zestaw? Mała czarna, połączona z klasycznymi szpilkami.

„D”

Przyznaj, lubisz wygodę, prawda? W Twojej szafie dominują rzeczy, które zapewniają Ci komfort przez cały dzień. Najlepszy zestaw dla Ciebie to spodnie boyfirendy zestawione z basicowym topem i kultowymi Conversami. Śledzenie trendów to dla Ciebie wielka przyjemność, ponieważ lubisz wiedzieć co dzieje się w świecie mody oraz jakie rzeczy są najbardziej TOP. Jednak Twoja przygoda z trendami, kończy się zazwyczaj tylko na patrzeniu, ponieważ stwierdzasz, że to nie jest dla Ciebie lub że w danych butach nie byłabyś w stanie przejść nawet metra. Co innego, jeśli gwiazdy promują nowe sneakersy lub np. bluzy od Calvina Klein’a – wtedy szybko stają się obiektem Twojego pożądania! Odnalazłaś się w tym opisie?

Fot.: Imaxtree, Pinterest