Kategorie

bridget jones quiz

QUIZ: Sprawdź, czy jesteś podobna do Bridget Jones!

Bridget Jones nikomu nie trzeba przedstawiać! To bohaterka, z którą identyfikują się miliony kobiet na świecie. Czy jesteś podobna do Bridget? Sprawdź w naszym quizie, jak bardzo (i czy w ogóle) jesteście do siebie podobne !

QUIZ

1.Kim chciałaś być, jak dorośniesz?

bridget jones quiz

2. Twój ulubiony look to…?

jestes podoban do bridgete jones?

3. Wolny czas najchętniej spędzasz w…?

quzi allani bridget jones

4. Wpadka, którą mogłabyś przypisać sobie to?

bridgete jones quiz

5. Miasto, w którym mogłabyś zamieszkać to…

quiz bridgete jones

WYNIKI

Odpowiedziałaś na wszystkie pytania? Podlicz swoje odpowiedzi i dowiedz się czy jesteś podobna do Bridget Jones ? Jeśli wśród nich najwięcej znalazło się wariantów:

„A”

Jesteś podobna do Bridget, są jednak pewne cechy, które Was dzielą. Może nie popełniasz gafy za gafą, jednak gdy zdarzy Ci się wpadka to taka z prawdziwym rozmachem. Często pakujesz się w kłopoty, ale szybko wychodzisz z nich obronną reką. Flirt w pracy? Odpada! Bridget nie wyszedł on na dobre! Idealnie odnajdujesz się w dużym mieście. Jesteś odważna, lubisz kusić seksownym strojem, czasami pozwolisz sobie na delikatne przezroczystości, które subtelnie odsłonią Twoje najwieksze atuty. Lubisz casualowy styl i zawsze stawiasz na wygodę. Nie da się Ciebie nie lubić, z łatwością zdobywasz serca znajomych., a przyjaciele Cię uwielbiają. Swój wolny czas spędzasz własnie z nimi, opowiadając o najnowszych życiowyh zawirowaniach.

„B”

Bridget? To Ty? Jesteście jak dwie krople wody! Bywasz niepoprawną romantyczką, a wpadka to Twoje drugie imię. Jesteś atrakcyjna, ale w nieoczywisty sposób, wzbudzasz w mężczyznach poczucie opiekuńczości, przyciągając swoją… niefrasobliwością. Na randkę lubisz się wystroić, jesteś zdolna poświęcić wiele czasu na to, by wyglądać perfekcyjnie. Chętnie wkładasz modne ciuchy, starasz się być na bieżąco z trendami, jednak bądźmy szczere- nie jesteś w tym ekspertem! Twój ulubiony „outfit” to wygodna piżama, w której uwielbiasz wylegiwać się wieczorami. Na kolację z ukochanym wybierasz sukienki, w których możesz podkreślić wszystkie swoje atuty. Podobnie jak bohaterka filmu nie masz problemu z założeniem bielizny korygującej, aby ukryć wszelkie niedoskonałości!

„C”

Jesteś zupełnie inna od Bridget! Nie przeżywasz nieustannie życiowych dramatów. Jeśli się zakochujesz to z reguły szczęśliwie i ze wzajemnością. Strasz się wszystko planować i jesteś bardzo poukładana. W modzie raczej nie eksperymentujesz! Na co dzień stawiasz na elegancki styl i trzymasz się klasycznych i sprawdzonych zestawów. Nie jesteś wybuchowa ani podejrzliwa. Masz swój styl, który lubią w Tobie inni. Zdarzają Ci się wpadki w kuchni, przecież nie można być ideałem, prawda? 😉

„D”

Bliżej Ci do Marka Darcy’ego niż do samej Bridget. Stąpasz twardo po ziemi i starasz się być zawsze szczera. Modowa wpadka? U Ciebie nie wchodzi w grę! Doskonale znasz się na trendach i wiesz jak je nosić. Co więcej, zawsze stawiasz na jakość, dlatego nie ubierasz się byle gdzie. Bielizna na specjalne okazje? To nieporozumienie! Zawsze nosisz najlepszą! W przeciwieństwie do Bridget unikasz literatury poradnikowej, sama jesteś swoim najlepszym doradcą. Nie składasz obietnic bez pokrycia, jeśli masz coś zaplanowane, nie przekładasz planów.

Podobał Ci się Quiz? Zobacz więcej >>>

Fot.:Pinterest, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.