Kategorie

typ sylwetki krótki quiz

Quiz! Jaki jest Twój typ sylwetki?

Każda kobieta może określić swój typ sylwetki. Czy jesteś pewna, jaki jest Twój? Rozwiąż nasz krótki quiz i sprawdź, do jakiego się zaliczasz. Kobieca gruszka, szczupła kolumna, apetyczne jabłko, a może seksowna klepsydra? Sprawdź!

Masz wrażenie, że jesteś bezkształtna, zbyt okrągła i masz trudności ze znalezieniem właściwego rozmiaru? Albo wręcz przeciwnie: czujesz się jak chłopczyca i uważasz, że w sukience wyglądasz beznadziejnie? Ubrania mają magiczną moc: potrafią zamaskować to co trzeba, stworzyć iluzję i wydobyć nawet najbardziej skrywane atuty. Dzięki nim możesz prezentować się pięknie i kobieco bez względu na to, czy nosisz rozmiar 32 czy 46. Kluczem perfekcyjnej stylizacji jest dopasowanie jej do typu swojej sylwetki. O tym, do jakiego się zaliczasz, dowiesz się rozwiązując ten quiz.

[quiz-cat id=”39292″]

Fot.: Imaxtree, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

3 komentarze

  • Kasia

    Kwiecień 7, 2017 at 8:35 pm

    quiz jest bez sensu. Po pierwsze w pytaniu który obrazek najlepiej odpowiada twojej figurze jest V a w odpowiedziach nie ma takiego wyboru. Poza tym test jest chaotyczny mało przemyślany. Quiz jest zle skonstruowany i mało wiarygodny. Zrobiony byleby był. Należy go poprawić.