Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Jimek w roli modela! Radzimir Dębski dla Reebok.
radzimir dębski reebok

Jimek w roli modela! Radzimir Dębski dla Reebok.

Utalentowany polski muzyk w roli modela! Artysta wziął udział w sesji zdjęciowej dla Reeboka. Zobaczcie, jak wypadł w najnowszej kampanii marki!

Radzimir Dębski o pseudonimie „Jimek” to wszechstronnie utalentowany polski wirtuoz. Komponuje muzykę do filmów, seriali, spektakli orz wielu innych projektów. Wykonuje muzykę z gatunków hip-hop, dub-step oraz muzyki filmowej. Muzyczny talent ma we krwi, gdyż jest synem znanego kompozytora, Krzesimira Dębskiego oraz Anny Jurksztowicz. Prawdziwy rozgłos zyskał dzięki wygranemu konkursowi na remix piosenki Beyoncé „End of Time”. W konkursie pokonał wielu znanych muzyków przez co spowodowało, że stał się bardziej rozpoznawalny w show-biznesie. Jego utwór „Hip-Hop History Orchestrated by Jimek” na Youtubie ma ponad dwa miliony wyświetleń. Radzimir jest na ustach całego świata, a amerykański aktor Ashton Kutcher nazwał go geniuszem.

Jimek ambasadorem marki Reebok!

Jimek o kilku lat jest już ambasadorem marki, niedawno do sieci trafiła najnowsza kampania z jego udziałem. Na ulicznych zdjęciach Oli Pułko, muzyk prezentuje najnowsze modele butów. Dębski ma na sobie casualowe rzeczy oraz oczywiście buty Reebok. Sneakersy połączone ze zwykłymi ubraniami to elementy, które wnikły do mody ulicznej. Motywem przewodnim jest styl „athleisure”. Ten trend stał się popularny na całym świecie, nic dziwnego, komfort zaczął liczyć się tak samo, jak świetny styl. Firma Reebok znana jest z mocnego streetowego nurtu oraz kultowych butów, nikogo więc nie dziwi, że klimat sesji jest luźny i swobodny.

radzimir dębski reebok radzimir debski dla reebok

Jimek ambasadorem Reeboka

Sportowy, miejski styl ma wielu zwolenników, nawet największe fashionistki wcielają go do swojej garderoby, a projektanci coraz częściej sięgają po wygodne rozwiązania również proponując fitnessowe kolekcje. Motywem przewodnim jest miasto i jego dynamika oraz przede wszystkim surowa architektura centrum Warszawy. Oversizowe ubrania, uliczny klimat i sportowe buty, w których pozuje Jimek są dowodem na to, że sport z modą streetową doskonale razem współgrają i mają się coraz lepiej.

radzimir dębski jimek w roli modela jimek dla reebok