Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Robert Pattinson ponownie uwodzi w kampanii dla Dior
Robert Pattison

Robert Pattinson ponownie uwodzi w kampanii dla Dior

Marka Dior już przygotowuje kampanię na sezon wiosna-lato 2017. Jest to dobra wiadomość dla fanek sagi „Zmierzch”, ponieważ bohaterem tej sesji wizerunkowej będzie nie kto inny jak ponownie Robert Pattinson! Zobaczcie, jak tym razem poradził sobie we współpracy z francuskim domem mody.

Robert Pattinson x Dior Homme

Robert Pattison

Jeszcze wiele z nas ma w głowie bardzo sensualną i ociekającą erotyzmem kampanię Dior z 2013 roku, w której wystąpił Robert Pattison wraz z Camille Rowe, a już wnet doczekamy się kolejnej sesji z jego udziałem. Na ten moment ukazały się jedynie trzy fotografie promujące kolekcję tego francuskiego domu mody na wiosnę-lato 2017, a my już nie możemy doczekać się kolejnych.

Robert Pattison

Gwiazdor takich filmów jak „Zmierzch” czy „Twój na zawsze” pozował przed obiektywem samego Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego marki Chanel, który za plan zdjęciowy obrał sobie wieczorne ulice Paryża. Stały się one inspiracją dla twórców i motywem przewodnim kampanii. Wszystkie dotychczasowe zdjęcia są utrzymane w czarno-białej tonacji, co dodaje elegancji i tajemniczości.

EN_01227117_2928

Na zdjęciach, które do tej pory zostały opublikowane, Robert Pattinson pozuje w bardzo eleganckim smokingu, rockowej, skórzanej ramonesce i… łaciatym swetrze. Przyznajcie, że taka kombinacja stylizacji rozbudza ciekawość odnośnie całej kolekcji przygotowanej przez dom mody Dior. Z niecierpliwością czekamy na końcowe efekty tej współpracy!

Śledzsz newsy ze świata mody? ZOBACZ>>>

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.