Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ruszył plebiscyt „Kobieca Marka Roku 2018”! Ty też możesz dołączyć do tego projektu
kobieca marka roku

Ruszył plebiscyt „Kobieca Marka Roku 2018”! Ty też możesz dołączyć do tego projektu

Prowadzisz firmę, w której produkty lub usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata? Możesz bez zastanowienia określić swoją działalność jako unikatową, bezkonkurencyjną oraz nastawioną na najwyższą jakość? Jeżeli dwukrotnie odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że plebiscyt „Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl” jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji czas na nową odsłonę tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem plebiscytu. Jego premierowa odsłona wyłoniła niekwestionowanych liderów rynku, którzy zostali nagrodzeni za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań w swojej branży. Wśród laureatów znalazły się takie prestiżowe firmy, jak: SephoraMary Kay, Oriflame, Avon, kliniki Dr Beaty Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal – Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Kobieca Marka Roku 2018 – Klasa i Styl

Organizatorzy II edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl zachęcają do kontaktu szczególnie firmy, których rozwiązania stworzone są specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach. Jest o co walczyć, ponieważ laureaci otrzymują prestiżowy tytuł Kobiecej Marki Roku 2018, będący symbolem najwyższej jakości i niezawodności marki oraz potwierdzeniem przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. Dodatkowo nagrodzona firma otrzyma liczne świadczenia promocyjne, niosące za sobą wiele korzyści wizerunkowych. Jeśli chciałbyś, żeby to właśnie Twoja marka znalazła się w gronie najlepszych, to wyślij swoje zgłoszenie na adres: kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl. Śpiesz się, liczba miejsc jest mocno ograniczona!

Kapituła plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018

Projekt Kobieca Marka Roku jest wspierany i rekomendowany przez Ambasadorki wchodzące w skład Kapituły projektu. Podobnie jak w ubiegłym roku, w tym zacnym gronie możemy powitać Kamilę Szczawińską – supermodelkę, blogerkę, autorkę książki o gotowaniu, Paulinę Sykut-Jeżynę – prezenterkę telewizyjną, dziennikarkę i piosenkarkę oraz Darię Ładochę – miłośniczkę zdrowego żywienia, mamę trójki dzieci oraz trenerkę kulinarną. Ekspertki dokonują oceny zgłoszeń kandydatów i nominują ich do tytułu Woman Star, będącym wyrazem uznania i uhonorowania za wysiłek i troskę o wybijającą się jakość oferowanych produktów i usług.

Więcej informacji na temat plebiscytu dostępnych jest na stronie:  www.kobiecamarkaroku.pl

Fot.: Mat. prasowe Kobieca Marka Roku

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.