Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Seksowny Ryan Gosling na czerwonym dywanie w Cannes!
Ryan Gosling w Cannes 2016

Seksowny Ryan Gosling na czerwonym dywanie w Cannes!

Gwiazda kompletna, która wyróżnia się w nawet największym tłumie! Tak było również i wczoraj.. Ryan Gosling w Cannes na Festiwalu Filmowym jak zwykle przyciągał spojrzenia!

Ryan Gosling na festiwalu w Cannes

Bons baisers de Ryan Gosling, en direct de la Croisette ! ?? #cannes2016 #ryangosling

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ELLE (@ellefr) 15 Maj, 2016 o 2:19 PDT

Jesteśmy już na półmetku 69 Festiwalu Filmowego w Cannes, który skupia największą śmietankę branży kinowej! Wśród niej nie mogło zabraknąć oczywiście Ryana Goslinga, który jak zwykle wyglądał czarująco. Do Francji sprawdziła go promocja jego najnowszego filmu „Nice Guys” w której zagrał jedną z głównych ról, u boku swojego przyjaciela Russella Crowe. Krytycy filmowi już teraz wróżą tej nowej produkcji wielki sukces! To intrygująca komedia sensacyjna, która zachwyca błyskotliwymi dialogami oraz wyjątkową ścieżką dźwiękową. Wiele pochwał skierowanych jest również w stronę odtwórców głównych ról, którzy wznieśli się na wyżyny swojego talentu, kreując duet idealny. Zapowiada się kolejny, filmowy sukces z udziałem Goslinga! Jeśli mowa o jego sukcesach to warto również wspomnieć, że niedawno powitał na świecie swoją córeczkę – małą Amandę Lee. To już drugie dziecko Ryana i zjawiskowej Evy Mendes! Gratulujemy!

 

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.