Kategorie

Modelki plus size

Seksapil nie zna rozmiaru

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Ashley Graham to już najwyższa pora! Ta niezwykła modelka to żywy dowód na to, że krągłości są sexy. Zobacz kobiety, które zainspirują Cię do przemiany i schowają Twoje kompleksy głęboko pod ziemię!

Iskra Lawrence

Świat mody coraz częściej zwraca się ku kobietom, które nie noszą rozmiaru zero. Mimo, że ta przemiana następuje dość powoli, to wielu projektantów rezygnuje z zatrudniania wychudzonych modelek, które jeszcze kilka lat temu dominowały na wybiegach. Iskra Lawrence, czy wschodząca gwiazda Jordyn Woods to modelki o pięknych, dużych piersiach i ponętnych biodrach, które mają teraz swoje pięć minut i rozwijają swoje ścieżki kariery w zawrotnym tempie. Siostry Kardashian, które słyną z okazałych, dolnych partii i biustu, pokazują że są dumne ze swojego ciała i chętnie je eksponują. W ślad za nimi idzie coraz więcej kobiet, którym daleko do wieszakowego rozmiaru i czują teraz szansę na to, żeby pokazać się światu bez wstydu.

Modelki plus size zaczęły pojawiać się także w kampaniach domów mody, jak np. ta z Myla Dalbesio dla Calvin Klein underwear, a także na okładkach magazynów modowych, jak to specjalne wydanie Glamour. Dzięki temu, że projektanci, a także cały przemysł odzieżowy dostrzegają potrzebę zmian, moda jest teraz bardziej dostępna i otwarta dla kobiet noszących większe rozmiary.

Amy Schumer

Amy Schumer to jedna z wielu sławnych, amerykańskich aktorek, obok Rebel Wilson, czy Melissa McCarthy, które nie wpisują się w standardowe kanony piękna w Hollywood i czują się  z tym wspaniale! Amy pozowała niedawno na okładkę Vanity Fair, pod okiem samej Annie Leibovitz – efekt piorunujący! Aktorka jest bardzo aktywna w social media, na Instagramie wrzuca dużo postów, w których śmiało pokazuje swoją figurę w zjawiskowych kreacjach z czerwonego dywanu, a także podczas spędzania czasu wolnego.

Ashley Graham

Ashley Graham jest amerykańską modelką plus size, która jako pierwsza pojawiła się na okładce Sports Illustrated w skąpym bikini. Jak sama przyznaje jej ciało jest sexy i chce, żeby inne kobiety zaczęły myśleć także o sobie w ten sam sposób. Modelka bierze też udział w kampanii „swimsuitsforall”, która ma na celu pomóc kobietom poczuć się pięknie w kostiumie kąpielowym, niezależnie od rozmiaru jaki noszą.

? A photo posted by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on May 16, 2016 at 8:56pm PDT

Nasze propozycje sukienek plus size

 

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!