Kategorie

Seksowna Małgorzata Rozenek

Seksowna Małgorzata Rozenek: czy tym razem przesadziła?

Małgorzata Rozenek-Majdan już rozpoczęła sezon jesienny! Jej ostatnia stylizacja narobiła sporo zamieszania w mediach. Czy faktycznie była aż tak kontrowersyjna? Zobaczcie, co założyła Perfekcyjna Pani Domu i czy taki strój przystoi lady!

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła sporą metamorfozę: od skromnej kobiety w klasycznych i grzecznych stylizacjach po szaloną seksbombę, która nie boi się dekoltów, krótkich szortów czy spódniczek i niebotycznych obcasów. Jej nowy styl złośliwi porównują do sposobu ubierania się Dody, czyli byłej żony Radosława Majdana. Cóż, Małgosia nie zwraca uwagi na krytykę i konsekwentnie wybiera skąpe ubrania z luksusowymi metkami.

Stylizacja do programu Dzień Dobry TVN

Gwiazda w sobotę odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o kulisach programu „Projekt lady”. Jak na prowadzącą projekt, która uczyła niesforne uczestniczki dobrych manier i zasad elegancji, Małgosia wybrała „idealną” stylizację. Puszysty sweter z golfem, króciutka mini z aplikacjami przypominającymi złote pióra i sięgające poza kolano muszkieterki – oto ostatni strój Perfekcyjnej Pani Domu. Seksowny look był także drogi: skórzane kozaki Celebrity kosztowały prawie 2 tysiące zł, a torebeczka Kenzo była warta 2,5 tysiąca zł. Imponujące! Czy taka stylizacja faktycznie sprawia wrażenie kosztownej?

Mini i kozaki: ubiór godny damy?

Seksowna stylizacja Małgosi Rozenek nie wszystkim przypadła do gustu. Jedni chwalili ją za odwagę i nowoczesny styl, inni ostro krytykowali za wyzywający wygląd i brak klasy. Do dyskusji postanowiła się włączyć także stylistka Dorota Wróblewska, która w ostatnim czasie jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych:

Zaczyna się sezon na długie kozaki w związku z tym kilka wskazówek. Tego typu obuwie jest bardzo wymagające. Żeby nie wyglądać tanio lub wulgarnie to, wysokie buty powinno się łączyć ze szlachetnymi materiałami i prostymi modelami, najlepiej z klasyką. Stylizacja Małgorzaty Rozenek jest wyzywająca. Żeby uniknąć taniego efektu wystarczyło związać włosy i założyć trochę dłuższą i skromniejszą spódniczkę. Plus za sweter.

Istotnie, muszkieterki są szalenie modne, jednak trzeba do nich podchodzić z dużą ostrożnością. Wysokie kozaki i ultramini nigdy nie były i nie będą zgranym duetem. Chcecie jesienią nosić takie buty? Idźcie za radą Doroty Wróblewskiej: łączcie je z minimalistycznymi sukienkami, swetrami oversize, zwiewnymi tunikami i dłuższymi kardiganami.

Fot.: Eastnews, Instagram, ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

12 komentarzy